Francuska elegancja kontra włoski temperament w nowych czekoladach Wedla

Nowe wedlowskie czekolady to wyjątkowa propozycja dla miłośników znanych deserów rodem z Włoch i Francji. Jeśli chcecie poczuć się jak w kafejce pod Wieżą Eiffla spróbujcie czekolady o smaku creme brulée. Macie ochotę na włoski klimat? Czekolady o smaku panna cotta bądź tiramisu są doskonałe dla grupy smakoszy.

Wyobraź sobie letni dzień w Paryżu spędzony z przyjaciółmi. Najpierw wizyta w Luwrze, a potem spacer Polami Elizejskimi. Chcecie się zrelaksować, siadacie więc w malutkiej kawiarence i zamawiacie kawę, a do niej pyszny creme brulée.

A może wolisz majestatyczny Rzym w towarzystwie najbliższych? Wspólne zwiedzanie Koloseum, spacer nieopodal Fontanny di Trevi i wizytę w gwarnym, włoskim barze, by skosztować tiramisu lub delikatną panna cottę.

Czemu nie! Dzięki nowym czekoladom Wedla możesz wybrać się z najbliższymi w pyszną, kulinarną podroż do Francji bądź Włoch. Duża tabliczka z pysznym nadzieniem zachęca i inspiruje, aby dzielić się nią z innymi, a jedna kostka czekolady jest niczym mały, pyszny deser. Kuszące nadzienia o smaku: tiramisu, creme brulee i panna cotta, sprawią, że poczujecie się jak we włoskim barze lub francuskiej kawiarence.

Celebruj wyjątkowe chwile w towarzystwie rodziny i przyjaciół i cieszcie się wspólnie przyjemnością płynącą z nowych smaków wedlowskich czekolad!

Czekolada z nadzieniem tiramisu kusi smakiem aromatycznej kawy i migdałów.

Czekolada mleczna o smaku tiramisu
Waga: 293g
Cena: ok. 9,00 zł

Nadzienie creme brulée zniewala nutą wanilii i karmelu.

Czekolada mleczna o smaku creme brulée
Waga: 289g
Cena: ok. 9,00 zł

Panna cotta kusi słodyczą śmietanki i świeżością malin.

Czekolada mleczna o smaku panna cotta
Waga: 287g
Cena: ok. 9,00 zł


E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)