Wielkie wakacje z małym AGD

Tak się jakoś porobiło, że owoców teraz w bród przez cały rok. Całe szczęście, że nikomu to nie przeszkadza. Zmieniają się zatem systematycznie nawyki żywieniowe i w codziennej diecie bez problemów mogą się znaleźć nie tylko jabłka z importu czy banany, ale również inne, bardziej egzotyczne okazy.  Lato jednak przywraca swojskie klimaty, bo zamiast mandarynek, pomarańczy albo liczi można znów sięgnąć po rodzime truskawki, maliny, porzeczki i czereśnie. Wkrótce zresztą przyjdzie czas także na przeróżne odmiany jabłek, śliwek czy gruszek.

Od przybytku głowa nie boli. Klęska urodzaju może się przytrafić plantatorom i sadownikom, ale w gospodarstwie domowym zawsze znajdzie się sposób na owoce. Pomocne w tym jest zwłaszcza małe AGD kuchenne Amiki, które nawet z nadmiarem owoców poradzi sobie w mig – choćby w czasie przygotowania zdrowych koktajli z owoców.

Na przykład ręczne miksery o mocy od 250 do 300 W, z funkcją Turbo: Rotis Mix, Velis Mix i Velis Mix+. Przydadzą się w każdej kuchni, bo dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu, przy okazji poznając i wykorzystując ich liczne możliwości. W wielu czynnościach nie tylko bowiem potrafią pomóc, ale wręcz zastąpić człowieka. Nawet najsprawniejsze ręce nie zrobią takiego koktajlu z owoców, jak mikser.

W kwestii wyręczania coraz więcej do powiedzenia mają też wszechstronne blendery, które fachowo sieką, trzepią i miksują. Taki sprzęt idealnie nadaje się do rozdrabniania owoców i przygotowywania koktajli, również w połączeniu np. z jogurtem. Amica proponuje użytkownikom dwa modele: Velis Blend o mocy 450 W i Noblis Blend o mocy 700 W. Z pewnością okażą się nie tylko przydatne, ale i poręczne – nie zajmują tyle miejsca co dawniejsze roboty kuchenne. Ich bogate wyposażenie sprawi, że sprostają różnorodnym pomysłom użytkowników, którzy sami odkryją ich wielkie możliwości na froncie zmagań z owocami.

Jak widać, dzięki małemu AGD Amiki można przeżyć wielkie wakacje – i to przeżyć zdrowo. Amica bowiem systematycznie poszerza zakres swoich innowacyjnych rozwiązań, którymi unowocześnia gospodarstwa domowe i ułatwia pracę w kuchni. Zasada jest bardzo prosta. Duże AGD – duże możliwości. Małe AGD – te same duże możliwości.

Amika od lat dba o to, aby nowoczesna kuchnia wyposażona była we wszystko, co ułatwia życie i pomaga lub całkiem wyręcza w domowych obowiązkach. Stwarza po temu odpowiednie warunki, produkując sprzęt, który zaspokaja potrzeby współczesnego człowieka. Dzięki temu ma pełną ofertę, jeśli chodzi o kompletne wyposażenie kuchni. Wielkość nie ma tu znaczenia – małe AGD jest tak samo ważne i niezbędne jak duże, z którego Amica słynie.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)