Pralka na wakacje

Pralka na lato to takie samo urządzenie jak na pozostałe pory roku. Ale w tym gorącym okresie niektóre funkcje okazują się bardziej potrzebne, a wręcz niezbędne. Amica zwraca więc uwagę użytkowników na sprzęt, który w tym szczególnym okresie sprawdza się najlepiej.

Na wakacje na pewno przyda się pralka Amiki wyposażona w program do prania krótkiego, a nawet jeszcze krótszego. Program Super Krótkie to najkrótszy z programów prania dostępny w pralkach Amica i jeden z najkrótszych na rynku. Pralka w niedługim czasie wypierze lekko zabrudzoną odzież, gwarantując jej odświeżenie i komfort w noszeniu jak po pełnowymiarowym cyklu prania. Na co dzień w ciągu roku też się przydaje, ale podczas wakacji takie pranie w wielu domach to konieczność, zwłaszcza tam, gdzie są dzieci. W program ten wyposażone są pralki ze wszystkich linii, a więc: NavigatorX, NawigatorPlus, MaxiControl i BasicControl.

W przypadku nagłych potrzeb, z jakimi często mamy do czynienia podczas wakacji, ważną rolę odgrywa tez pojemność bębna. Do prania częstego i szybkiego nie potrzeba tej największej, wystarczy choćby 5 kg. Amica proponuje więc w tej sytuacji urządzenie z linii BasicControl – AWB510D i AWB510L – albo bardziej zaawansowanej linii NavigatorPlus – AWN510D.

W ekstremalnych sytuacjach, z jakimi niekiedy mamy do czynienia podczas wakacji – i to zarówno na górskim szlaku, kursie żeglarskim, spływie kajakowym czy w razie „awaryjnego” prania – czasami trzeba czegoś ekstra. Pralki Amiki to mają, nazywa się Szybki Dostęp. To elektromagnetyczna blokada okna, która umożliwia natychmiastowe otwarcie drzwi podczas prania. Można dodać rzeczy do pralki w dowolnym momencie trwania cyklu. Funkcja ta gwarantuje bezpieczeństwo – pralka nie odblokuje drzwi przy wysokim poziomie wody lub wysokiej temperaturze wewnątrz bębna.

Inną funkcją pralek Amica, która z pewnością przyda się w okresie letnim jest łatwe prasowanie. Włączenie tej funkcji powoduje, że po zakończeniu prania pralka będzie wykonywała dodatkowe obroty bębna, aby zapobiec powstaniu trudnych do wyprasowania zagnieceń. Po wyłączeniu urządzenia wystarczy starannie rozwiesić odzież, aby prasowanie nie było już tak uciążliwe. Ewidentną oszczędność czasu, który lepiej przeznaczyć na słońce.

Podsumujmy te wybrane funkcje: krótkie pranie, pojemność 5 kg, szybki dostęp, łatwe prasowanie – wszystko w sam raz na wakacje. Wszystko w jednym miejscu – w pralce Amica.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)