Każda łazienka może stać się strefą wellness. Nowe rozwiązania w asortymencie GROHE SPA

Świat luksusowych łazienek cały czas się rozwija. Ten, kto pragnie rozpieszczać swoje ciało i duszę przy wykorzystaniu różnorodnych zabiegów wodnych, ma do dyspozycji ofertę różnych opcji, które pomogą zmienić łazienkę w osobiste SPA.  Wraz z pojawiającymi się w asortymencie GROHE SPA™ nowymi produktami, rośnie możliwość wyboru spośród rozmaitych funkcji i wzornictwa. Wszystko po to, aby zagwarantować jeszcze więcej relaksu, odprężenia i prawdziwą przyjemność z korzystania z wody. 

Asortyment GROHE SPA™  oznacza maksymalizacje potencjału twojej łazienki. Niezależnie od tego jak mała czy duża jest łazienka, można dopasować ją do indywidualnych potrzeb i preferencji, czyniąc z niej prawdziwą oazę wellness.  Aby w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, zaleca się podział łazienki na cztery strefy. Strefa Przygotowania ma miejsce przy umywalce i służy rutynowym czynnościom związanym z myciem się i przygotowaniem do rozpoczęcia dnia. Strefa Odmładzania ma miejsce po prysznicem, gdzie możemy odświeżyć się i dodać witalności naszemu ciału. W Strefie Relaksu i Odprężenia centrum stanowi wanna, w której podczas kąpieli zrelaksujemy umysł i ciało. Jeżeli przestrzeń na to pozwala, to dobrym pomysłem będzie stworzenie Strefy Rekreacji  z leżakiem lub szezlongiem. Miejsce to będzie służyć perfekcyjnemu wyciszeniu się i odpoczynkowi.  Jeśli przy projektowaniu łazienki, wyznaczenie tych stref zostanie uwzględnione, wówczas możemy mieć pewność, że w ten sposób w naszym domu powstanie wyjątkowe, indywidualne  pomieszczenie, które przemówi do wszystkich zmysłów, dostarczając unikalne wrażenia codziennie, przy każdej okazji i w każdej sytuacji.

Forma i kształt
GROHE SPA™ nie pozostawia potrzeb bez odpowiedzi. Ten asortyment  sprosta wszystkim życzeniom. Na początku zawsze  trzeba podjąć decyzję dotyczącą stylu i designu. Oferowane kolekcje produktów posiadają różne formy: od owalnych, poprzez okrągłe, aż po kanciaste i kwadratowe. Kolekcje są kompletne, w związku z czym całą łazienkę bez problemu możemy urządzić w jednym stylu.  Całkowitą nowością jeśli chodzi o kształt jest element designerski „Squircle“, który został zaprojektowany przez studio designu GROHE. Nazwa stanowi kombinację dwóch wyrazów „square“ (kwadrat) oraz  „circle“ (koło) i jest w pełni adekwatna do kształtu, który odnajdujemy w jednej z kolekcji armatur, której forma to połączenie opływowych kobiecych kształtów  z kanciastymi i ostrymi krawędziami o męskim charakterze. Ta forma jest bazą najnowszej kolekcji Grandera, reprezentującej nowoczesny, a jednocześnie klasyczny i ponadczasowy design. W kolekcji tej dostrzeżemy elementy nostalgii, jednak całość nie traci swego współczesnego charakteru. Ta luksusowa linia baterii pasuje doskonale do wnętrz utrzymanych w różnych stylach, od klasycznego aż po bardzo nowoczesny i minimalistyczny. W ramach kolekcji Grandera znajdziemy pełną gamę armatur: od wannowych po prysznicowe, a także dopasowane akcesoria łazienkowe.

Rozwiązania funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb
Bez względu na preferowany styl, w ofercie GROHE SPA™ znajdziemy kompletne kolekcje, w które wyposażymy całą łazienkę. Niezależnie od tego, czy preferujemy baterie podtynkowe czy natynkowe, jednouchwytowe czy dwuuchwytowe, regulację manualną czy sterowanie cyfrowe, wylewki ścienne czy armatury wolnostojące, białe, czarne czy chromowane – szeroki wachlarz asortymentu i kolekcji umożliwi nam urządzenie wnętrza łazienki we własnym, niepowtarzalnym stylu.  Dotyczy to poza tym nie tylko armatur, ale również pryszniców. Prysznice ręczne, boczne, górne lub sufitowe, wylewki kaskadowe, systemy prysznicowe z termostatem – to tylko niektóre z oferty możliwości i rozwiązań, niezbędnych do wyposażenia prysznica „uszytego na miarę”.  Różnorodne wrażenia pod prysznicem zapewniają  również prysznice z linii GROHE Power&Soul™. Za pomocą przycisku umieszczonego na słuchawce prysznicowej w prosty sposób możemy wybierać rodzaje strumienia. Do wyboru mamy 4 strumienie podstawowe oraz 7 kombinacji,  przechodząc w ten sposób od delikatnie pieszczącego strumienia, poprzez krople nasycone powietrzem, aż po masujący dynamiczny strumień wody. Wyjątkowym osiągnięciem niemieckiej technologii GROHE jest GROHE Bokoma Spray™ – to strumień ruchomy, który otwiera się i zamyka, aktywnie masując skórę. Kąpiel pod prysznicem jeszcze nigdy nie była taką przyjemnością.

Do indywidualnego dobrania zabiegów wellness można wykorzystać asortyment GROHE SPA™ F-digital Deluxe: kolorowe światła będą podstawą chromoterapii, para posłuży to delikatnego oczyszczenia skóry i aquaterapii, a przy odpowiedniej muzyce lub dźwiękach i odgłosach natury  poddamy się audioterapii. Cyfrowe sterowanie wszystkimi tymi opcjami za pomocą iPoda Touch to dodatkowy komfort – w ten sposób na przykład możemy zapisać  nasze ulubione ustawienia lub kontrolować funkcje modułu – kolory światła i stopień ich natężenia, muzykę i intensywność pary.  


Z miłości do detali

Czym byłoby nasze prywatne SPA bez luksusowych świec zapachowych, aromatycznych balsamów, mydeł, odpowiednich gąbek i szczotek do mycia ciała oraz puszystych ręczników?  Aby uczucie dobrego samopoczucia było satysfakcjonujące, a nasza oaza wellness kompletna, w asortymencie  GROHE SPA™ znajdziemy również akcesoria i kosmetyki wyprodukowane z naturalnych i ekologicznych składników.  Wszystkie kosmetyki oparte są o składniki pochodzenia roślinnego i roztaczają zapach limonki, pomarańczy, grejpfruta, cedru oraz ylang-ylang, stanowiąc element aromaterapii.

Oto Twoje własne SPA, indywidulane i dopasowane jak nigdy dotąd: z asortymentem GROHE SPA™.

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)