Sklepy KOMFORT kuszą super cenami na panele

24 czerwca ruszyła w sklepach KOMFORT wielka akcja promocyjna na panele. Kilkadziesiąt wzorów z kolekcji paneli otrzymało nową super cenę.

W ofercie znajdziemy kilka hitów cenowych, na przykład: panel podłogowy Dąb Colmar AC4 8mm o naturalnej strukturze drewna w cenie 24,90 zł/m2 oraz panel Dąb Alaska o modnym jasnym wzorze w komplecie z podkładem gratis w cenie za 19,90 zł/m2.

Dodatkowo przy zakupie jednego z 200 wytypowanych wzorów paneli  Klient otrzyma podkład pod panele w prezencie. Promocja dotyczy zakupów w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online www.komfort.pl .

Klienci mogą wybierać panele spośród wielu nowych wzorów, o które KOMFORT poszerzył ofertę specjalnie z okazji promocji.
„Każdy klient, który zdecyduje się na zakup paneli w naszych sklepach otrzyma gratis podkład dedykowany do konkretnego rodzaju panelu. Klienci mogą również skorzystać z usług pomiaru i montażu, zamawiając produkty wraz z tą usługą można zaoszczędzić 12%.” – dodaje Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy KOMFORT S.A.

Promocją zostały objęte wszystkie sklepy KOMFORT w całej Polsce. Akcja dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl .  Szczegóły promocji zawiera  regulamin dostępny na www.komfort.pl

Akcja promocyjna w sklepach KOMFORT potrwa do 31 sierpnia 2013 r.

Promocja wspierana jest kampanią reklamową w telewizji. Na potrzeby kampanii wyprodukowane zostały dwa 15 sekundowe spoty, które w zabawny sposób zachęcają klientów do odwiedzenia sklepów. Reklamy emitowane będą w TVN, TVP, TVP2, Polsat, kanałach At Media, Discovery, oraz wielu stacjach tematycznych. Dodatkowo akcja komunikowana jest w prasie, na billboardach oraz materiałach POS w sklepach.

Za kreację ATL odpowiada Agencja Red8, materiały POS przygotował dział marketingu firmy a zakupu mediów dokonał Dom mediowy Starlink.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)