Katalog łazienek KOŁO/KERAMAG 2013. Czytelnie i przejrzyście

Katalog z wyrobami oferowanymi przez Sanitec KOŁO jest już dostępny w wiodących punktach sprzedaży wyposażenia łazienek. Po raz pierwszy marka KOŁO sąsiaduje na stronach katalogu z niemiecką marką KERAMAG. Dzięki temu poznanie całej oferty i dokonanie wyboru będzie znacznie łatwiejsze.

Katalog przeznaczony jest zarówno dla klienta tzw. detalicznego, jaki i osób zajmujących się łazienkami profesjonalnie. W czytelny sposób pokazano wszystkie grupy produktowe: ceramikę łazienkową i meble, stelaże podtynkowe, kabiny prysznicowe oraz wanny.

Przejrzysta prezentacja, praktyczne informacje oraz sugerowane ceny ułatwią porównanie zalet, wymiarów oraz dopasowanie do możliwości finansowych. Na 328 stronach katalogu, łącznie jest ponad 200 zdjęć aranżacyjnych i blisko 800 zdjęć produktowych. Bogata szata graficzna pozwala nie tylko na dokładne poznanie każdego produktu, ale również będzie pomocna w szukaniu inspiracji i pomysłu na własną łazienkę.

Informacje o innowacyjnych rozwiązaniach technicznych zawarte w katalogu, mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji o wyborze właśnie takiego produktu. Należą do nich np.: szkliwo KeraTect i powłoka Reflex KOŁO ułatwiające utrzymanie czystości, system odświeżania miski WC – SmartFresh zamontowany w stelażu podtynkowym, czy WC typu Rimfree, który pozbawiony jest wewnętrznego kołnierza. Nie bez znaczenia są także względy ekologiczne, które ułatwiają oszczędzanie wody – w takim wypadku warto wybrać np. miskę wiszącą przystosowaną do spłukiwania 4/2 l ze stelażem KOŁO Technic lub pisuar tzw. „bezwodny” Cero.

W katalogu oprócz produktów znanych z ubiegłego roku, zaprezentowano nowości „2013”. Należą do nich m.in.: ceramika Rekord, wanny Comfort Plus oraz meble Domino Premium marki KOŁO. Nowości KERAMAG reprezentują m.in.: ceramika iCon i ceramika Dejuna.

Katalog dostępy jest w wersji drukowanej format (19,5 x 22,2 cm, 328 stron) oraz elektronicznej on-line na kolo.com.plSanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.
W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )