Konkurs KOŁO na Projekt Łazienki – trwa głosowanie w Internecie

Do 14 czerwca 2013 r. można oddać swój głos na najlepszy projekt koncepcyjny toalety publicznej przy ul. Tylnej Mariackiej w Katowicach. Prace publikowane są na stronie www.konkurskolo.pl, a głosowanie odbywa się za pośrednictwem Facebooka.

Decyzja nie jest łatwa, bo do wyboru jest aż 209 projektów. Uczestnicy samodzielnie wstawiali na stronę www ilustracje (wizualizacje, rysunki) oraz opis projektu uzasadniający wybraną koncepcję, przyjęte rozwiązania funkcjonalne i materiałowe. Autor lub autorzy projektu, którzy uzyskają największą liczbę głosów zdobędą pamiątkowy dyplom „Wyróżnienie Internautów” i nagrodę w wysokości 2000 zł.

Warunkiem udziału w konkursie internetowym było m.in. zgłoszenie projektu na planszy/planszach do konkursu „Projekt Łazienki 2013” organizowanego wspólnie przez UM Katowice i Sanitec Koło. Prace na planszach oceniało 6-cio osobowe.

W ciągu pierwszej doby głosowania w Internecie, które rozpoczęło się 4 czerwca, brało udział 4500 osób, pokazuje to skalę zainteresowania konkursem nie tylko przez jego uczestników.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24 czerwca br. O godzinie 12:00 na stronie www.konkurskolo.pl. Będą tam opublikowane najlepsze projekty wybrane przez Sąd Konkursowy (6 prac) oraz praca najwyżej oceniona przez Internautów.

Patronat medialny nad konkursem objęły: Arch, Architektura&Biznes, Builder, Consido.pl, Designteka.pl, Dobre Wnętrze, Dobrze Mieszkaj, dobrzemieszkaj.pl FTA, Konkursy Kreatywne, Łazienka, M jak Mieszkanie, Magazynlazienka.pl, Moje Mieszkanie, Mojekatowice.pl, Palapa.pl, Purpose.com.pl, SARP, Student.pl, Świat Architektury, Świat Łazienek i Kuchni, TV Silesia, Wnętrza Publiczne.


Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )