2 w 1: mikrofala i piekarnik

ACMT38BI to oryginalne połączenie kuchenki mikrofalowej Integra z piekarnikiem. To rozwiązanie powinno zwrócić na siebie uwagę różnych kategorii użytkowników.

Kompaktowa kuchenka mikrofalowa do zabudowy Integra w kolorze inox z funkcją piekarnika może zainteresować szczególnie te osoby, które dysponują niewielką powierzchnią mieszkalną – zwłaszcza kuchenną – a chciałyby korzystać ze wszystkich udogodnień, jakie zapewnia Amica. Ale także wszystkie inne, którym to rozwiązanie przypadnie do gustu i uznają, że jest to odpowiedź na ich zindywidualizowane potrzeby.

Już pojemność 38 litrów to znak, który świadczy o tym, że chodzi o coś więcej niż o standardową kuchenkę mikrofalową. Całkowita moc urządzenia to 3400 W, moc mikrofali – 1000 W, a grilla – 1500 W. Jest wyposażona w talerz obrotowy 32 cm i ruszt, dzięki którym można rozmrozić, równomiernie podgrzać lub ugotować dowolną potrawę.

Uwagę warto zwrócić przede wszystkim na sterowanie elektroniczne, które umożliwia precyzyjne nastawienia. Za jego sprawą można dokładnie zaprogramować czas pracy urządzenia. Kuchenka posiada również wiele bardzo przydatnych funkcji, jakie świadczą o jej wysokiej klasie. Choćby rozmrażanie czasowe, które zapobiega rozwojowi bakterii. Dzieje się tak dzięki skróceniu czasu rozmrażania w stosunku do tradycyjnych sposobów.

Dalej – podgrzewanie wieloetapowe. Umożliwia ono uruchomienie trzech programów przy wykorzystaniu trzech różnych poziomów mocy w trzech przedziałach czasowych. W sumie kuchenka mikrofalowa ACMT38BI posiada 5 poziomów mocy. Można je ustawić w zależności do tego, jaką potrawę chcemy przygotować oraz ile mamy na to czasu. Oprócz poziomu maksymalnego, średniego, minimalnego można skorzystać z poziomu utrzymania w stanie podgrzania.

Warto wspomnieć też o innych jej zaletach: chłodzeniu obudowy czy blokadzie włączenia przez dzieci. Ta ostatnia funkcja zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem. Jej załączenie jest sygnalizowane przez specjalną kontrolkę i blokuje wszystkie elementy sterowania.

Przy okazji ACMT38BI można również zainteresować się urządzeniem o innym symbolu – AWDT6BI. To dekoracyjna szuflada Integra do podgrzewania naczyń. I to aż 6 kompletów. Również sterowana elektronicznie, co umożliwia precyzyjne nastawienia. Dodatkowo posiadająca własne oświetlenie halogenowe. Ponadto wyróżnia ją I-Touch Free. Dzięki temu można jej dotykać bez konsekwencji, bo na specjalnej powłoce zastosowanej na powierzchni kuchenek mikrofalowych Integra nie widać śladów palców.

Byłby to piękny, lśniący zestaw, co w przypadku Amiki nie jest niczym niezwykłym. Urządzenia tej marki tworzą bowiem kompletne linie produktów do zabudowy, z których dziecinnie łatwo stworzyć własny świat. Duży albo mały – w zależności od potrzeb.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)