Ceramika Paradyż zasłużona dla polskiego rzemiosła

13 kwietnia 2013 roku odbyła się jubileuszowa, XX Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Podczas spotkania Pan Stanisław Tępiński, współwłaściciel i członek Zarządu Spółek Grupy Paradyż, odebrał w imieniu własnym i firmy, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego. Jest to najwyższe odznaczenie polskiego rzemiosła.

Ceramika Paradyż została nagrodzona przede wszystkim za wsparcie rozwoju krajowego rzemiosła, znaczący wkład w promocję polskiej gospodarki oraz sukcesy na rynkach międzynarodowych w oparciu o wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe. Docenione zostało również zaangażowanie firmy oraz Pana Stanisława Tępińskiego, w działalność społeczno-kulturalną, oświatową oraz sportową. Nagrodę współwłaścicielowi Spółki wręczył wiceprezes Związku Rzemiosła Polskiego, Paweł Saar. W trakcie Gali Stanisław Tępiński przekazał wicepremierowi i ministrowi gospodarki Januszowi Piechocińskiemu replikę obrazu Matki Boskiej Trybunalskiej (patronki parlamentarzystów) wykonaną na płytce ceramicznej. Dzieło powstało w zakładzie produkcyjnym Ceramiki Paradyż.

Medal przyznawany jest od ponad 30 lat przez Prezydium Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego. Odznaczani nim są działacze organizacji rzemieślniczych, którzy promują standardy najwyższej jakości w wytwórstwie i usługach, a także działacze polityczni, gospodarczy, społeczni i naukowi, za pracę na rzecz rozwoju tej dziedziny.

Zapraszamy na www.paradyz.com


Fot. Szymon Brodacki członek Krajowego Cechu Fotografów

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)