W kolejce po dobrą zmywarkę

W kolejce po dobrą zmywarkę nikt już nie stoi. Raczej odwrotnie – to rząd nowych zmywarek w każdym sklepie czeka na właściciela. Do wyboru, do koloru; od A do Z; od najtańszych do najdroższych. Warto na dłużej zatrzymać się przy Amice, bo na rynku pojawiły się nowe modele – jako poszerzenie oferty w tym segmencie sprzętu. I warto ze sklepu nie wychodzić z pustymi rękami.

Oferta Amiki powinna zainteresować zwłaszcza tych konsumentów, którzy poszukują zmywarki wolnostojącej: zarówno takich, którzy optują za modelem białym, jak i preferujących z różnych względów kolor stalowy (inox). Wystarczy, że mają w kuchni trochę wolnego miejsca i potrzebują urządzenie, które ich wyręczy przy najmniej romantycznym kuchennym zajęciu, jakim jest zmywanie naczyń.

To wyręczanie może się odbywać na 7 sposobów, bo tyle programów mają nowe zmywarki. Po myciu wstępnym może być więc szybko (40ºC – 30 min), delikatnie (40ºC), eco (50ºC), codziennie (65ºC – 50 min), intensywnie (65ºC) albo higienicznie (70ºC). W zależności od tego, co jest potrzebne. W dodatku do wyboru zostaje jeszcze kilka funkcji, spośród których warto pamiętać o 1/2 załadunku, płukaniu dodatkowym albo 3 w 1. Wszystko po to, by użyć, gdy będzie taka potrzeba.

Jeśli jeszcze w przypadku programów i funkcji człowiek – choćby dla żartu – mógłby spróbować rywalizacji z nowoczesnymi zmywarkami Amiki, to na poziomie wyposażenia musi uznać swoją niewielką przydatność do fachowego zmywania. No bo kiedy spojrzy na swoje odbicie w lustrze i porówna z tym, co ma zmywarka, to musi poczuć się ubogi. Po pierwsze: regulacja wysokości górnego kosza – system Up & Down. Po drugie: 4 składane półeczki w górnym koszu. Po trzecie: składane elementy w górnym koszu. Po czwarte: składane elementy w dolnym koszu. Po piąte: koszyk na sztućce. Po szóste: Aqua Stop. Po siódme: system suszenia Hot Air Drying. A po drugiej stronie: tylko dwie ręce (czasami obie lewe).

Poszerzona oferta Amiki w segmencie nowoczesnych zmywarek odpowiada na wyzwania, przed jakimi stoi współczesny, mocno zapracowany człowiek, który szuka skutecznych rozwiązań dla swojego gospodarstwa domowego. I to zarówno, jeśli jest to skala mikro – np. kawalerka osoby samotnej, jak i skala makro – dom wielodzietnej rodziny. Amica pasuje i tu, i tu. W jednym i drugim przypadku zrobi, co do niej należy. Na błysk.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)