AAAby kupić nową lodówkę

Aby kupić nową lodówkę, zwykle najlepiej przejrzeć całą ofertę od A do Z, zaczynając od początku. A na początku – A jak Amica. Warto się zatrzymać już na tej literze, bo producent wprowadził na rynek nowe modele, poszerzając tym samym swoją ofertę w tym segmencie sprzętu.

Rozszerzenie oferty Amiki powinno zainteresować zwłaszcza tych konsumentów, którzy poszukują niedużej chłodziarki – np. do kawalerki czy wynajmowanego mieszkania studenckiego. Również tych, którzy akurat rozglądają się za funkcjonalną zamrażarką. Razem to trzy białe modele wolnostojące pod względem technologicznym tak samo zaawansowane jak sprzęt o większej pojemności, znany już wcześniej z oferty Amiki.

Wszystkie urządzenia sterowane są mechanicznie i wyposażone w Anti-bacteria System. Posiadają klasę energetyczną A++, co oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej i niższe rachunki za prąd.

W przypadku chłodziarki użytkowników powinny zainteresować również takie zalety jak automatyczne odszranianie, półki z hartowanego szkła, szuflada na warzywa, a nawet trzy balkoniki na drzwiach – zupełnie jak w dużych modelach. Mimo bowiem że niewielka, chłodziarka FM136.3 AA pod względem funkcjonalności im nie ustępuje. Po prostu mniejszy rozmiar dla mniejszych potrzeb.

Podobnie jest z nowymi zamrażarkami, a tu najlepiej zainteresować się modelem FZ206.3 AA z czterema szufladami o pojemności całkowitej brutto 152 litry. Jeśli ktoś woli inne rozwiązania, może zdecydować się na model z dwoma szufladami o pojemności brutto 89 litrów – FZ136.3 AA. To wciąż ta sama Amica, znana z inteligentnych rozwiązań, dbająca o potrzeby i wygodę klientów, a także łatwość obsługi sprzętu.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)