Polowanie na nocne okazje na mediamarkt.pl!

Największy na świecie sklep Media Markt, czynny całą dobę pod adresem www.mediamarkt.pl , oferuje ponad 100 000 produktów z branży elektroniki użytkowej. Teraz część z nich będzie dostępna w jeszcze lepszych cenach w ramach akcji „Nocne okazje”.

„Nocne okazje” to akcja dająca każdemu możliwość upolowania upragnionego sprzętu elektronicznego w wyjątkowo korzystnej cenie. Miejsce zamieszkania nie stanowi problemu: największy na świecie sklep Media Markt: www.mediamarkt.pl jest dostępny dla każdego, przez całą dobę i od chwili uruchomienia cieszy się stale rosnącą popularnością wśród fanów nowych technologii.

Akcja „Nocne okazje” ruszyła 7 kwietnia br. o godzinie 21.00. Przez całą noc obowiązywały wyjątkowo atrakcyjne ceny na mały sprzęt AGD. Kolejne noce przyniosą jeszcze więcej możliwości nocnego buszowania po wirtualnych półkach Media Markt. Co noc obowiązywać będą promocje na inną kategorię produktów: 8/9 kwietnia to noc książek, muzyki i filmów, 9/10 kwietnia to z kolei pora łowów dla fanów komputerów i tabletów. To idealny czas na zakupy dla nocnych marków!

Jak wszystkie zakupy z www.mediamarkt.pl, produkty upolowane podczas „Nocnych okazji” będzie można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem w jednym z 47 fizycznych sklepów Media Markt w Polsce. Do większości oferowanych produktów istnieje możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji.

„Nocne okazje” obowiązują wyłącznie w sklepie internetowym Media Markt. Regulamin akcji jest dostępny na stronie: www.mediamarkt.pl.


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 47 sklepów w Polsce, a ponad 700 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )