KOŁO DOMINO Premium – więcej mebli łazienkowych

Meble w łazience stanowią oprawę dla ceramiki i estetyczne wykończenie aranżacji wnętrza. Nowa kolekcja DOMINO Premium obejmuje zróżnicowaną ofertę szafek, które pozwolą urządzić się w łazience bardzo wygodnie.

Szafki podumywalkowe DOMINO Premium mogą być kompletowane z kilkunastoma umywalkami  czterech serii ceramiki łazienkowej KOŁO. Meble są propozycją, która pozwoli kompleksowo zagospodarować przestrzeń w łazience. Modułowość serii umożliwia łączenie elementów w praktyczne kombinacje, dostosowane do potrzeb użytkowników.

Wiszące szafki podumywalkowe z zamkniętymi frontami szuflad, umożliwiają stworzenie jednolitej powierzchni. W modelach asymetrycznych połączono ciekawie rozplanowane szuflady i otwarte wnęki – dzięki temu wnętrze zyskuje nieco więcej dynamiki.

Szafki podumywalkowe dostępne są w dwóch szerokościach: 60 i 90 cm i mogą być uzupełnione szafkami bocznymi. W modelach asymetrycznych obok szuflad są otwarte przestrzenie, aby np. szybko sięgnąć po niezbędny kosmetyk. Każda z niskich szafek bocznych może być wykorzystana jako niezależny element. Większą łazienkę można uzupełnić szafkami wysokimi z drzwiami lub częściowo otwartą półką. Przestrzeń nad umywalką warto zagospodarować regałem z przesuwnym lustrem.

Seria DOMINO Premium dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: front w kolorze mokka i korpus orzech lub obydwa elementy w białym połysku. Meble wykonane są płyty wilgocioodpornej, a niezawodne okucia objęto dożywotnią gwarancją. Wszystkie szuflady i drzwi mają system otwierania – push to open – za pomocą docisku.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )