Ochy i achy dla sprzętu grzejnego do zabudowy

Nowe produkty Amiki zwracają na siebie uwagę przede wszystkim nowoczesnym wyglądem. Warto jednak choć na chwilę oderwać wzrok od pięknych detali i przenieść go na karty katalogowe poszczególnych urządzeń. Choćby po to, by przekonać się o zaletach sprzętu, które ujawnią się w trakcie użytkowania. Weźmy pierwszy z brzegu przykład – sprzęt grzejny do zabudowy.

Sprzęt do zabudowy słusznie kojarzy się z nowoczesnością. Odpowiada na indywidualne potrzeby użytkownika i dopasowuje się do jego wyobrażeń. Dosłownie, bo przecież wymarzoną kuchnię można samemu ułożyć jak budowlę z klocków. To tam właśnie, przy tych urządzeniach padają słynne ochy i achy – dźwięki zachwytu nad możliwościami sprzętu Amiki.

Czy to będzie linia Fusion, Retro czy najsłynniejsza Integra – tam, gdzie chodzi o kuchnię do zabudowy z płytą indukcyjną czy gazową, jeden element może zadecydować o wyborze konkretnego modelu. W przypadku płyt gazowych Amiki jest nim na przykład funkcja OptiGas, czyli innowacja technologiczna, dzięki której użytkownicy mogą oszczędzać paliwo, optymalnie korzystając z urządzenia wyposażonego w tę funkcję. System OptiGas to idealne rozwiązanie, które pozwala zmniejszyć zużycie gazu nawet o 12%. Wielkość płomienia palnika jest dostosowana do wielkości garnków wchodzących w skład typowych zestawów. System optymalizuje zużycie gazu podczas gotowania, ponieważ płomień palnika ogrzewa jedynie dno garnka, a ciepło nie ucieka na boki.

Wszystkie nowe urządzenia grzejne do zabudowy posiadają klasę energetyczną A – 20%, co oznacza o 20% mniejsze zużycie energii elektrycznej w porównaniu ze sprzętem w klasie A. Efektywność energetyczna AGD Amiki jest kolejnym elementem, przy którym można usłyszeć ochy i achy.

Jeszcze nie zdążą wybrzmieć do końca, gdy użytkownik staje wobec większej pojemności piekarnika. W nowych urządzeniach została ona podniesiona do poziomu aż 66 litrów – jak tu więc nie piać z zachwytu. Może to jeszcze nie przestrzeń dla przysłowiowego konia z kopytami, obiektu pragnień szczególnie głodnych osobników, ale taki na przykład indyk – gdyby tylko mógł – czułby się tam komfortowo.

Skoro więc można mieć coś lepszego (OptiGas, efektywność energetyczna, większy piekarnik), po co ryzykować z innym sprzętem? Tym bardziej że wiele urządzeń grzejnych Amiki – konkretnie piekarniki Integra – dostępnych jest teraz w promocji „Doskonałość w zestawie”, można więc wejść w ich posiadanie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)