Doskonałość w zestawie

Wszystko zacznie się w lany poniedziałek. 1 kwietnia – i nie będzie to prima aprilis – pod hasłem „Doskonałość w zestawie” Amica uruchamia kolejną ogólnopolską promocję konsumencką sprzętu do zabudowy. Marzycielki i marzyciele polujący na okazje będą mieli szansę w łatwy sposób zmaterializować swoje pragnienia. Na realizację marzeń mają czas do końca czerwca.

Promocją objęte są trzy zestawy – oczywiście doskonałe. Pierwszy to piekarnik i płyta grzejna. Drugi – piekarnik, płyta i zmywarka bądź lodówka. Trzeci – piekarnik, płyta, okap i lodówka. Jak widać, trzy zestawy odpowiadają trzem zróżnicowanym potrzebom, jeśli chodzi o wyposażenie nowoczesnej kuchni. Także zróżnicowanym gustom, ponieważ konsumenci biorący udział w promocji mogą wybierać spośród 7 modeli piekarników z najnowszej linii Integra, 6 płyt grzejnych, 11 zmywarek, 5 okapów i 3 lodówek.

Zasady aktualnej promocji są jak zwykle w przypadku Amiki proste i można je znaleźć choćby w ulotce promocyjnej dostępnej w punktach sprzedaży, a także w Internecie. Każdy klient, który dokona zakupu promocyjnego zestawu, otrzyma gratis do niego przypisany. I tak, zakup zestawu pierwszego (piekarnik + płyta) premiowany jest kompletem naczyń z powłoką ceramiczną znanej polskiej firmy Gerlach, kartą upominkową Duka o wartości 50 zł oraz półroczną prenumeratą magazynu „Czas na Wnętrze”. Zakup zestawu drugiego (piekarnik + płyta + zmywarka bądź lodówka) oznacza bonus w postaci okapu kominowego, a także wspomnianej już karty upominkowej Duka oraz prenumeraty pisma „Czas na Wnętrze”. Nabywcy trzeciego zestawu (piekarnik + płyta + okap + lodówka) otrzymają zmywarkę oraz kartę Duka i prenumeratę magazynu „Czas na Wnętrze”.

Niezbędnym wymogiem do otrzymania nagrody w przypadku zakupu jednego z promocyjnych zestawów Amiki jest rejestracja na stronie www.promocje.amica.pl i spełnienie kilku warunków: prawidłowe wypełnienie kuponu, dołączenie kopii (skanu) dowodu zakupu i kart gwarancyjnych z numerem fabrycznym i typem produktu. W przypadku braku dostępu do Internetu uczestnik promocji ma możliwość przesłania tradycyjną pocztą wymaganych dokumentów, o których była mowa wyżej. I ostatnia ważna uwaga: zgłoszenia do promocji należy dokonać w ciągu 30 dni od daty zakupu sprzętu. Nagrody zostaną dostarczone przez kuriera w ciągu 4 tygodni od dnia weryfikacji zgłoszenia.

I to by było w zasadzie na tyle, ale został jeszcze deser. Każdy uczestnik promocji ma szansę otrzymać dodatkową nagrodę. Wystarczy, że weźmie udział w konkursie i zaproponuje hasło reklamowe dotyczące Amiki. 30 najciekawszych odpowiedzi (10 w każdym miesiącu) zostanie nagrodzonych kompletami miseczek Party Set z kolekcji Nigelli Lawson. Kto się pasjonuje tym, jak Nigella gotuje, będzie w siódmym niebie.

Dokładny opis promocji wraz z regulaminem znajduje się na www.promocje.amica.pl oraz www.amica.pl, a także na internetowej stronie partnera – www.gerlach.pl. Wszystkie sprzęty objęte promocją zaprezentowane są ponadto w ulotce, a dodatkowo w Internecie można je sobie dokładnie obejrzeć. Wszystko po to, by spełnił się sen o inteligentnych rozwiązaniach w wymarzonej kuchni.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)