Monolith do umywalek najlepszą instalacją łazienkową

W XXII edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2013” magazynu branżowego ŁAZIENKA moduł sanitarny Monolith do umywalek firmy GEBERIT zdobył główną nagrodę w kategorii instalacje łazienkowe. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się w Warszawie 25 marca 2013.

Nagroda ta została przyznana przez jury, w skład którego weszły osoby związane z branżą sanitarną – projektanci, architekci, reprezentanci wiodących w Polsce salonów z wyposażeniem łazienek, hurtowni, organizacji branżowych oraz przedstawiciele magazynu ŁAZIENKA.

Jury, oceniając produkty, wzięło pod uwagę takie kryteria jak: walory wzornicze i użytkowe produktu, jakość wykonania, relację ceny do jakości, nowatorstwo rozwiązań, a także zgodność z obowiązującymi normami i zasadami.

Moduł umywalkowy Monolith zyskał uznanie przede wszystkim za połączenie w jednym elemencie interesującego designu oraz wszystkich funkcji sanitarno-instalacyjnych. Istotne atuty montażowe produktu to: proste i szybkie podłączenie ciepłej i zimnej wody, kanalizacji oraz baterii stojących bądź ściennych. Warto też podkreślić to, że na stelażu można zawiesić wiele
z dostępnych na rynku umywalek. Co więcej, aby w pełni wykorzystać możliwości modułu, producent proponuje opcjonalnie wysuwane półki i wieszaki na ręczniki.

Półki instalowane są po lewej lub po prawej stronie modułu. Dzięki przemyślanej organizacji przestrzennej półki dają dużo dodatkowego miejsca na wszelkiego rodzaju produkty i przedmioty do pielęgnacji ciała. Projektanci i architekci zwrócili uwagę, że moduł wykonany jest w kilku wykończeniach kolorystycznych: białym, czarnym, mint i umbra.

Doceniono również to, że moduł Monolith do umywalki wraz uzupełniającym asortymentem, czyli systemem Monolit do WC oraz do bidetu pozwala na efektowną, a także kompleksową aranżację zarówno nowej, jak i remontowanej łazienki.


Grupa Geberit jako lider europejskiego rynku w dziedzinie technologii sanitarnej jest globalnym dostawcą realizującym sprzedaż o wartości 2,1 miliarda CHF. Zatrudnia 6 000 pracowników w 41 krajach na całym świecie.

Geberit Sp. z o.o. www.geberit.com.pl
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY GEBERIT (PRESS BOX)