Nowości jak magnes

W nowoczesnej kuchni najlepsze miejsce przewidziane jest dla nowoczesnego sprzętu. A taki sprzęt – to zwykle najnowocześniejsze linie produktów. Ich coraz bardziej znaczącym elementem i naturalnym dopełnieniem są okapy. Razem z pozostałymi urządzeniami stanowią idealny komplet. I jak magnes przyciągają wzrok.

Najnowsze okapy można zobaczyć na stronie www.amica.pl w specjalnej sekcji poświęconej nowościom. Jej architektura odpowiada zresztą prezentowanym urządzeniom – jest nowoczesna i przyciąga uwagę. Podobnie jak prezentacja samego sprzętu. Szczególne miejsce zostało tam przeznaczone dla okapu kominowego Integra oraz dwóch okapów wyspowych.

Okap kominowy OKS 956 S z linii Integra to połączenie futurystycznego designu i nowoczesnych funkcjonalności. Skośny okap w kolorystyce inox na tle czarnego szkła z pewnością doda stylu aranżacji każdej kuchni. Energooszczędny system szerokokątnego oświetlenia diodowego zwiększa estetykę urządzenia oraz gwarantuje niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Okap może pracować w dwóch trybach – jako pochłaniacz i wyciąg. Został wyposażony w dwa aluminiowe filtry tłuszczu oraz wskaźnik ich nasycenia. Funkcja sensora zapachu pozwala na automatyczne uruchomienie okapu i oczyszczenie powietrza bez udziału użytkownika. Urządzenie automatycznie dobiera intensywność i czas pracy w zależności od aktualnych potrzeb pomieszczenia kuchennego, w którym jest zainstalowane.

Z kolei okap wyspowy OWS 4510 (tuba) stanowi niezwykle ozdobny akcent w kompleksie mebli i sprzętu kuchennego. To stylowe urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz również dzięki licznym funkcjom zwiększa komfort użytkowania kuchni i pomieszczeń sąsiadujących. Podobnie jak wcześniej opisywane urządzenie, pracuje zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Sterowanie sensorowe pozwala na szybkie wybranie dowolnej funkcji urządzenia oraz na proste utrzymanie w czystości panelu sterującego. Wyświetlacz elektroniczny wskazuje ponadto poziom pracy wentylatora. Wygodę użytkowania zwiększa wyłącznik czasowy, dzięki któremu okap automatycznie wyłącza się po określonym czasie.

Drugi okap wyspowy – OWS 451 P – wyróżnia się wyjątkowym kształtem oraz nowoczesną linią kolorystyczną (inox). Ten typ jest odpowiedni dla wymagających użytkowników, którzy chcą dodać charakteru swojej kuchni. Okap wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Kuchnia wyposażona w to urządzenie wygląda elegancko oraz nowocześnie. Prosty design i dostępne funkcje podkreślają innowacyjność okapu. Optymalne oświetlenie płyty kuchennej umożliwiają energooszczędne diody. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz elektroniczny, który wskazuje aktualny poziom pracy wentylatora, wskaźnik nasycenia filtrów oraz umożliwia ustawienie czasowego wyłączenia. Idealnym dopełnieniem jest pilot umożliwiający zdalne sterowanie okapem.

Najnowsze modele okapów Amica to współczesne spojrzenie na potrzeby kuchni. W urządzeniach zastosowano inteligentne i innowacyjne rozwiązania stworzone z myślą o rosnących wymaganiach użytkowników. Nowoczesny i elegancki design okapów nadaje niepowtarzalny styl wnętrzu każdej kuchni.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)