Wanna KOŁO Rekord – prosta forma

Prostokątne wanny z serii REKORD są klasyczną i elegancką propozycją do łazienek, w których dominują linie proste i geometryczne kształty. Wanna może być ustawiona w narożniku lub przy ścianie.

Wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez wanny. Można się w niej nie tylko umyć, ale także zrelaksować, np. po ciężkim dniu. Sprzyja temu łagodnie wyprofilowane wnętrze z wygodnym oparciem pod plecy. W wannie z praktycznym parawanem można wziąć także prysznic bez obawy o zachlapanie łazienki.

Prosta, nie narzucająca się forma wanny będzie pasowała do każdego typu wnętrza i zainstalowanej w łazience ceramiki. W zależności od potrzeb i wielkości łazienki do wyboru są wanny o pięciu wymiarach: 140×70, 150×70, 160×70, 170×70 i 170×75 cm. Głębokość każdej wanny wynosi 40 cm, a pojemność od 138 do 195 litrów.

Wanny Rekord wykonane są z akrylu sanitarnego najwyższej jakości, tworzywa, które charakteryzuje m.in.: długie utrzymywanie temperatury kąpieli, miły i ciepły dotyk oraz łatwość w utrzymania czystości. Sprzedawane są w komplecie z nogami. Gwarancja na wyroby akrylowe wynosi 7 lat.

Wanna Rekord może być obudowana specjalnymi panelami KOŁO wykonanymi z wilgocioodpornego MDF w kolorze białym lub wenge. Obudowa tego typu jest łatwa w montażu i ewentualnym demontażu.


Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )