Nowe wiosenne wzory dywanów

Dywany z kolekcji ESCALADE i CONTOUR to dwie nowe linie dywanów dostępne wyłącznie w sklepach KOMFORT.  Linie wzornicze idealnie wpisują się w najnowsze trendy designu dywanów. W obecnym sezonie wyjątkowo modne są dywany o kolorach tone-to-tone oraz delikatnych motywach roślinnych.

Dywany  CONTOUR to oryginalne nowoczesne dywany  o zróżnicowanej strukturze. Roślinne motywy zatopione zostały w miękkim dywanie o pięknych, mieniących się kolorach. Kontrastowe połączenia, zróżnicowana faktura dają efekt trójwymiarowego wzoru. Ciekawe połączenia kolorystyczne wykorzystujące  modne w obecnym sezonie żółcie oraz szarości nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.


fot.: Dywan CONTOUR Flame


fot.: Dywan COMTOUR Breez

Dywany Contour dostępne w sklepach Komfort oraz esklepie na www.komfort.pl w cenie od 599zł

Dywany z serii ESCALADE wykonane są z dwóch zróżnicowanych materiałów: wiskozy i akrylu.  Wiskozowa nitka wpleciona we fragment wzoru nadaje efektowny połysk , co razem z satynowym charakterem akrylowego tła sprawia, że dywan wygląda bardzo elegancko.  Dodatkowo  połysk nitki oraz charakter wzoru sprawiają, że pomimo równej długości, gładkiego runa donosi się wrażenie głębi. Dywan występuje w bardzo modnych w tym sezonie kolorach granatowym i kiwi oraz zawsze popularnej szarości i beżach. Geometryczne wzory dające efekt pajęczyny lub popękanej powierzchni pozwalają na umieszczenie dywanu w każdym zarówno klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu.


fot.: Dywan ESCALADE kiwi


fot.:Dywan ESCALADE Granit

Dywany ESCALADE dostępne w sieci oraz esklepie na www.komfort.pl w cenie od 699zł

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)