Uwaga na gwałtowne zachowania w SATURNIE! Technologia tak ma!

Technologia tak ma, że bawi, cieszy i ułatwia życie. Jednak technologia może również wywołać gwałtowne reakcje wyrażające zachwyt. Z licznymi ich objawami będziemy mieć do czynienia  w nowej kampanii wizerunkowej sieci SATURN.

13 marca rusza nowa kampania marketingowa sieci SATURN pod hasłem „Technologia tak ma!”. Bohaterowie kolejnych spotów kampanii pokażą na swoim przykładzie, jak gwałtowne i nieoczekiwane reakcje może wywołać zachwyt nowoczesnymi technologiami dostępnymi w marketach SATURN oraz w sklepie internetowym www.saturn.pl. Reakcje mogą przypominać objawy chorobowe, jednak SATURN uspokaja: wiemy, czym jest obsesja na punkcie technologii. Nie trzeba tego leczyć. Po prostu: technologia tak ma.

Markety SATURN i sklep internetowy www.saturn.pl to miejsca, w których miłośnicy najnowszych technologii znajdują najbardziej zaawansowane rozwiązania z zakresu elektroniki użytkowej. Nowa kampania podkreśla, że interesująca oferta produktowa może wywoływać nagłe ataki zachwytu, nie tylko u osób dotkniętych technologiczną obsesją. Reklama utrzymana jest w konwencji reklam farmaceutyków, a całość potraktowana jest z dużym przymrużeniem oka.

Kampania składa się z 5 spotów telewizyjnych o charakterze wizerunkowym, które – w połączeniu z ofertą produktową – będą pojawiały się w kolejnych odsłonach aż do końca bieżącego roku. Działania będą prowadzone również w tv (4 stacje główne oraz stacje tematyczne), radiu (RMF FM, ZET, Polskie Radio Programy 3 i 4, Eska, Eska Rock, TOK FM, RMF Maxxx), prasie, oraz Internecie (m.in. onet.pl, wp.pl, youtube.pl, interia.pl).

Za koncept i realizację odpowiada agencja Ogilvy&Mather, za produkcję studio Badi Badi. Zakup tv do kampanii zrealizował dom mediowy Universal McCann, za realizację w Internecie odpowiada Golden Submarine. Pozostałe media są planowane we własnym zakresie przez Dział Planowania Mediów Media Saturn Holding Polska.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 18 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: PEAQ, ok., KOENIC i ISY.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )