Niezawodne i oszczędne pranie

Nowa linia pralek NavigatorX otwiera nowy rozdział w historii tego sprzętu. Aby w szczególny sposób podkreślić tę nowość, Amica zdecydowała się na nietypową prezentację jej zalet na swojej stronie internetowej.

Zarówno na stronę Amiki, jak i na stronę pralek z linii NavigatorX bardzo łatwo trafić. I nie ma co ukrywać, że trafienie to wypada zaliczyć do przyjemnych pod każdym względem. Poznawanie nowego sprzętu jest bowiem przyjemne, tak jak przyjemne okazywało się zwykle odkrywanie czegoś nowego i atrakcyjnego. A tak właśnie jest tym razem. Krok po kroku odsłaniają się bowiem ekscytujące tajemnice.

W przypadku nowej linii pralek projektanci skupili się na uproszczeniu ich codziennej obsługi. Z myślą o wygodzie klientów wprowadzili nowe rozwiązania, które sprawiają, że obsługa sprzętu jest jeszcze bardziej intuicyjna, a programy i funkcje zostały doskonale dopasowane do rzeczywistych potrzeb użytkowników. Pralki zostały wyposażone w użyteczny system Navigator, od którego wzięła nazwę cała nowa linia sprzętu. Dzięki temu systemowi wyjątkową funkcjonalność połączono z efektywnością, bezpieczeństwem i troską o ekologię. System Navigator to cały pakiet przyjaznych rozwiązań, w którym design, ergonomia oraz inteligentne rozwiązania wzajemnie się uzupełniają. Innowacyjne rozwiązania techniczne zostały opakowane z niezwykłą elegancją, co zostało docenione przez fachowców, którzy wyróżnili pralkę Amiki nagrodą Red Dot.

Nagroda nagrodą, i cieszy oko, podobnie jak samo urządzenie, a serce rośnie, bo to przecież niebłahe wyróżnienie, za to oszczędność energii na poziomie 32% ucieszy nie tylko oko, lecz i serce urośnie jeszcze bardziej – co najmniej o te 32%. Oszczędne pranie to główna zaleta pralek z linii NavigatorX, które dostępne są w najwyższej klasie energetycznej A+++, co pozwala na widoczne zmniejszenie zużycia energii oraz rachunków za prąd. Oszczędne to zresztą nie wszystko, co można powiedzieć o praniu z NavigatoremX. Oprócz tego jeszcze – duże. A to dzięki pojemności XXL oraz bardzo dużemu oknu. A także – wydajne. Tym razem za sprawą Aqua Jet. To innowacyjny system dodatkowego obiegu wody, która razem z detergentem jest pobierana z dołu bębna, transportowana do góry, a następnie z powrotem wstrzykiwana do bębna przez dwie dysze. Dzięki lepszemu wymieszaniu wody z detergentem system Aqua Jet podnosi skuteczność prania.

Napisaliśmy tylko o kilku zaletach, które stanowią o wyjątkowości nowej linii pralek marki Amica, ale konsumenci z pewnością znajdą także wiele innych. Bowiem pralki z linii NavigatorX to nie tylko niskie i efektywne zużycie wody oraz zminimalizowane zużycie energii elektrycznej.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)