Yoshioka/Purio, czyli powiew egzotyki w klasycznej formie

Znudziły Ci się popularne kwiatowe lub geometryczne motywy w Twojej łazience i kuchni? Czas na powiew świeżości prosto z Dalekiego Wschodu. Grupa Paradyż proponuje, aby w Twoim domu zagościła elegancka klasyka w nowoczesnym wydaniu, przełamana nutą japońskiej egzotyki. Kolekcja Yoshioka/Purio, bo o niej mowa, to połączenie czystej bieli i grafitu z wyrazistymi barwami – głęboką metaliczną czerwienią i soczystym oranżem.

Niebanalne kontrasty
Yoshioka/Purio to kolekcja w formacie 20×60 cm, dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych – białym oraz grafitowym. Przestrzeń, którą możemy stworzyć dzięki tym wyjątkowym płytkom będzie niezwykle elegancka, klarowna i czysta. Niebanalność zagwarantują wnętrzu wyraziste i zdecydowane akcenty kolorystyczne, w postaci szklanych elementów dekoracyjnych. Odważne inserta występują w dwóch tonacjach kolorystycznych. Na jedną składa się biel w odcieniu kości słoniowej oraz ciepła atłasowa szarość. Druga para barw, to bardzo intensywny oranż oraz głęboka nasycona czerwień. Jedyną ozdobą zarówno płytek, jak i dekoracji jest metaliczny nadruk promieniście rozchodzących się linii.

Kolekcja dedykowana jest wszystkim tym, którzy nie boją się odważnych rozwiązań i cenią sobie elegancję oraz prostotę formy. Z pomocą płytek z kolekcji Yoshinoka/Purio można stworzyć wnętrze idealne dla młodych ludzi, pełnych energii, którzy pragną otaczać się nietuzinkowymi rozwiązaniami. Niezwykłość tej propozycji polega na tym, że w stylowy sposób łączy ze sobą klasykę z otwartością na świat orientu. Każdy poczuje się w takim wnętrzu luksusowo i wyjątkowo – mówi Dorota Filipczak-Brzychcy, Menedżer Produktu w Grupie Paradyż.

Egzotyka w klasycznej formie
Niebanalna kolorystyka oraz błyszczące powierzchnie płytek sprawiają, że wnętrze nabiera cech oryginalności, stając się jedynym w swoim rodzaju. Jeśli chcesz poczuć się we własnej łazience, jak w pięciogwiazdkowym, luksusowym SPA, to ta kolekcja idealnie się do tego nadaje! Czyste przestrzenie działają kojąco na zmysły, a energia ukryta w elementach kolorystycznych będzie każdego dnia pobudzać do działania. Yoshioka/Purio w kuchni z pewnością spowoduje, że nabierzesz chęci na kulinarne eksperymenty i wyprawy do egzotycznych zakątków świata po nowe inspiracje. Teraz we własnej kuchni możesz poczuć ekskluzywny powiew stylu rodem z Dalekiego Wschodu.

Kolekcja obsypana nagrodami
Walory tej niezwykłej kolekcji doceniają nie tylko konsumenci, ale również przedstawiciele branży ceramicznej. Yoshioka/Purio zdobyła aż trzy wyróżnienia w konkursie Perły Ceramiki UE: Perłę Ceramiki UE 2012, Perłę Ceramiki Projektantów CAD Decor 2012 oraz Perłę Dystrybutorów 2012. Natomiast w V edycji konkursu TopBuilder kolekcja otrzymała nagrodę w kategorii „Produkty, usługi IT dla budownictwa”.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją Yoshioka/Purio oraz na wirtualny spacer po łazience inspirowanej światem orientu.

Zapraszamy na www.paradyz.com

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)