150 sekund na darmowe zakupy w Media Markt

Konkurs sieci Media Markt pod nazwą “Bierz co chcesz! Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt.” wzbudza ogromne zainteresowanie. Na zgłoszenia jest coraz mniej czasu – termin upływa w niedzielę o północy.

Pojawiają się także liczne pytania dotyczące przebiegu Wielkiego Finału. Na wszystkie pytania odpowiada Ewelina Piątek, Marketing Manager sieci Media Markt.

Do kiedy i w jaki sposób można zgłaszać swój udział w konkursie?

Ewelina Piątek: zgłoszenia przyjmowane są do 17 lutego do północy (niedziela). Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się do newslettera Media Markt na stronie www.mediamarkt.pl i w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie „Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?”.

Czy osoby, które zapisały się do newslettera już wcześniej, też mogą zgłosić swój udział?

Tak, oczywiście. Na stronie www.mediamarkt.pl trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym prosimy o podanie m.in. adresu mailowego. Jeśli dany adres jest już w bazie subskrybentów newslettera, zgłoszenie jest jak najbardziej możliwe.

Gdzie odbędzie się Wielki Finał?
Finał odbędzie się w sklepie Media Markt w Markach pod Warszawą. Jest to bardzo dobrze zaopatrzony sklep, więc Finalista będzie mógł wybierać spośród wielu sprzętów, marek i kategorii produktowych. Dodatkowo sklep w Markach jest 1-poziomowy, Finalista nie będzie więc musiał biegać po schodach.

Czy podczas Wielkiego Finału w sklepie będą inni kupujący?
Nie, cały sklep będzie wyłącznie do dyspozycji naszego Finalisty. Jego bieg zostanie zorganizowany bezpośrednio po zamknięciu marketu, zatem nikt nie będzie przeszkadzał, nie będzie też niebezpieczeństwa, że komuś stanie się krzywda. Finał organizujemy w taki sposób, by zarówno klienci sklepu, jak i Finalista, mieli pełen komfort.

Finał odbędzie się 20 lutego w Markach. Finalistą może zostać osoba z dowolnego zakątka Polski. Czy Media Markt pokryje koszty dojazdu?
Tak, zgodnie z zapisami w regulaminie konkursu pokryjemy koszt dojazdu i noclegu Finalisty w Warszawie.

Finalista ma mieć możliwość wyboru z całego asortymentu sklepu. Co ze sprzętami, które są wystawiane w gablotach lub są przymocowane zabezpieczeniami do regałów?
Wszystkie produkty w sklepie będą udostępnione Finaliście. Gabloty będą otwarte. Jeśli natomiast chodzi o produkty przymocowane do regałów, takie jak telefony czy aparaty fotograficzne: poza egzemplarzami ekspozycyjnymi, dostępne są produkty w opakowaniach – nie otwierane, czekające na zakup.  Finalista będzie mógł sięgać właśnie po te zapakowane produkty, znajdujące się obok egzemplarzy ekspozycyjnych.

Wiemy, że forma i wartość nagrody zależą od Finalisty. A co z podatkiem od wygranej?
Nagrodą w konkursie jest nie tylko nagroda rzeczowa w postaci sprzętu wybranego przez Finalistę w wyznaczonym czasie, ale także nagroda pieniężna w wysokości równowartości podatku od nagrody. Tak więc Media Markt przekaże Zwycięzcy produkty oraz równowartość podatku od wygranej.

W Media Markt można zamówić dostawę zakupów do domu. Czy zwycięzca też będzie mógł zamówić dostawę swojej nagrody do domu i czy będzie musiał za nią zapłacić?
W regulaminie konkursu widnieje zapis, że koszty transportu wygranych produktów ponosi Media Markt. Finalista nie musi się martwić gabarytami podczas zakupów, dowieziemy nagrodę we wskazane przez niego miejsce.

Co będzie, jeśli któryś z produktów się zepsuje lub będzie wadliwy?
Jeśli którykolwiek z produktów okaże się wadliwy, zostanie on niezwłocznie wymieniony. Na wszystkie produkty będzie także obowiązywała standardowa gwarancja.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem. Zwycięzca chyba zostanie sławny?
Ponieważ konkurs wzbudza dużą ciekawość, a nie każdy będzie mógł oglądać finał na żywo, planujemy upublicznić nagrania z przebiegu Wielkiego Finału w mediach. Być może wizerunek Finalisty zostanie też wykorzystany przez Media Markt w materiałach promocyjnych akcji “Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt”. Zgodnie z ustaleniami regulaminu, wizerunek Zwycięzcy będzie mógł być użyty tylko do celów promocyjnych Media Markt w ciągu 1 roku od Wielkiego Finału i tylko w sposób integralny, nienaruszający dóbr osobistych Finalisty.

W razie kolejnych pytań zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie:
https://www.mediamarkt.pl/lp/akcja150sekund/BIERZCOCHCESZ_regulamin.pdf .


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 46 sklepów w Polsce, a ponad 700 w 15 krajach Europy i Azji.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )