Totalna wyprzedaż w SATURNIE

Od czwartku do niedzieli w sieci sklepów SATURN potrwa wyprzedaż  urządzeń z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Markowe produkty w znacznie obniżonych cenach można kupić w 17 sklepach sieci w Polsce w systemie ratalnym 0%.

Wyprzedaż,  trwająca od 14-17 lutego w każdym z 17 marketów SATURN w Polsce, obejmie wszystkie działy ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej poszukiwanych produktów elektroniki użytkowej: telewizorów, laptopów, aparatów fotograficznych oraz urządzeń gospodarstwa domowego: pralek, lodówek, kuchenek i drobnego sprzętu domowego.

Oferta produktowa akcji „Totalna wyprzedaż” po raz pierwszy obowiązuje również w sklepie internetowym www.saturn.pl .

Przykładowe produkty objęte wyprzedażą dostępne we wszystkich sklepach sieci SATURN oraz na www.saturn.pl :

– Telewizor Samsung LED 46” za 1999,-zł,  zamiast 2599,- zł;
– Telewizor Samsung LED  40” 3D za 1799,- zł, zamiast 1999,- zł;
– Notebook HP Compaq 15,6” za 1339,- zł, zamiast 1699,- zł;
– Tablet Omega 7” za 229,- zł, zamiast 299,- zł;
– Smartfon Samsung Galaxy S II za 1299,- zł, zamiast 1499,- zł;
– Pralka BEKO 1200 obr./min za 899,- zł, zamiast 1099,- zł.

Każdy market przygotował również specjalną ofertę dostosowaną do potrzeb lokalnego rynku. Towary objęte akcją wyprzedażową są pełnowartościowe, objęte całkowitą gwarancją producenta, którą można w ramach pakietu Gwarancja Plus przedłużyć i rozszerzyć dla większości urządzeń.

Istnieje możliwość zakupu ratalnego w systemie kredytu 0% w każdym ze stacjonarnych sklepów sieci Saturn w Polsce.


O sieci SATURN:
SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 240 marketami w 12 krajach, z czego 17 zlokalizowanych jest w Polsce. 27 lutego zostanie uruchomiony kolejny obiekt sieci w Gliwicach.  Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC, ISY i PEAQ.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )