Nadchodzą atrakcyjne zmywarki

Amica wprowadziła na krajowy rynek nowe wolnostojące zmywarki o dwóch pojemnościach: 45 i 60 cm. Uzupełniają one szeroką gamę sprzętu tej marki dostępnego wcześniej, a zarazem powiększają z jednej strony rodzinę AGD Amiki, a z drugiej – możliwości wyboru oferowane konsumentom.

Magnesem, który powinien przyciągnąć użytkowników do zmywarek Amiki, jest funkcjonalność, która już na pierwszy rzut oka skojarzy się z dużą pojemnością. W urządzeniach o szerokości 45 cm można zmyć za jednym razem aż 10 kompletów naczyń. Natomiast w tych o szerokości 60 cm z łatwością zmieści się nawet 14 kompletów.

W nowych zmywarkach Amica zastosowała najbardziej zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne, np. ruchome prowadnice ułatwiające szybkie i proste przesuwanie koszy na naczynia w górę i w dół. Dzięki temu można dostosować wysokość umieszczonego kosza do zabrudzonych naczyń, np. gabarytowo różnych garnków. Zmywarki te zostały także wyposażone w 3 kosz (Maxi Space) – szufladę na sztućce, dzięki której zyskuje się miejsce na nowe naczynia w dolnym koszu, czyli tam, gdzie dotychczas stał oddzielny koszyk na sztućce. Ponadto umieszczanie sztućców w szufladzie jest zdecydowanie bardziej higieniczne, ponieważ umieszcza się je chwytając za „trzon” sztućca, a nie za np. górę łyżki, która służy do nabierania zupy.

Kolejnym aspektem funkcjonalności nowego sprzętu są dodatkowe programy (6), w tym m.in. Eco i program Codzienny, który zużywa mało prądu i mało wody. Ten aspekt zresztą uwypukla najlepiej klasa energetyczna A++, która świadczy o wyjątkowo wysokiej oszczędności energii.

Nowe zmywarki Amiki są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne – dostępne w dwóch podstawowych, tradycyjnych kolorach – inox i biel – a także w kolorze czarnym – dla miłośników wyjątkowego designu. Duże wrażenie estetyczne wywoła też z pewnością elektroniczny wyświetlacz oraz zamontowane w środku oświetlenie LED. Nawet gdy w kuchni jest ciemno, wkładanie i wyciąganie naczyń ze zmywarki staje się dzięki temu prostsze.

Atrakcyjność nowych zmywarek Amiki można zatem posumować w 3 punktach: funkcjonalne, estetyczne, energooszczędne.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)