Wedlowska rewolucja w czekoladach nadziewanych

Czy jedzenie czekolady może być jeszcze bardziej przyjemne? Tak!
Tabliczki Maxi Smak dzięki unikalnej recepturze i bardziej intensywnemu smakowi nadzienia sprawiają, że czekoladowa przyjemność jest jeszcze większa.

Marka Wedel wprowadziła kolejną innowację – czekolady Maxi Smak o intensywnym smaku owocowego nadzienia. Unikalna receptura i składniki sprawiają, że smakowite wnętrza tych czekolad są jeszcze bardziej owocowe i intensywne.

,,Maxi Smaki to wyjątkowe czekolady o niezwykle bogatym i intensywnym smaku owocowego nadzienia. Jesteśmy przekonani, że Polacy równie mocno pokochają nasze nowe smaki, jak mocno entuzjastycznie podeszli do nich już internauci na naszym profilu na Facebook’u!” – powiedziała Vlatka Grebiennik, kierownik marki w LOTTE Wedel.

Maxi Smak to nowość w wedlowskim portfolio, ale także na całym rynku czekolad. Rozkoszne, owocowe smaki to świeżość i intensywność doznań, a oryginalne nadzienia to obietnica wyjątkowych przeżyć. Czekolady dostępne będą w niespotykanych dotąd smakach: orzeźwiającym cytrusowym, soczystym brzoskwiniowym i uwodzącym porzeczkowym…
Z takimi czekoladami oczekiwanie na wiosnę będzie wyjątkowo przyjemne.

Wybierz swoją ulubioną czekoladę i poczuj maxi smak!

Czekolada Mleczna Cytrusowa
Waga: 100 g.
Cena: 3,30 zł.

Czekolada Mleczna Porzeczkowa
Waga: 100 g.
Cena: 3,30 zł.

Czekolada Mleczna Brzoskwiniowa
Waga: 100 g.
Cena: 3,30 zł.


E. Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)