Nowy wydajny switch routujący w ofercie ASTORa

Oferta przemysłowych systemów komunikacji Astraada Net firmy ASTOR została poszerzona o nowy przełącznik sieci Ethernet – JET-NET-6524G-DC. Switch przeznaczony jest dla wymagających aplikacji przemysłowych, w których kluczowymi parametrami są: wysoka przepustowość i pewność komunikacji.

JET-NET-6524G-DC jest gigabitowym, zarządzalnym switchem routującym warstwy trzeciej (layer 3), montowanym w 19-calowej szafie”. Wyposażony jest w 24 porty gigabitowe 10/100/1000TX (RJ-45), w tym 4 porty typu Combo (RJ/SFP), pozwalające na zamienne stosowanie złącza miedzianego 10/100/1000TX (RJ-45) lub światłowodowego 1000X (SFP). Urządzenie oferuje szereg funkcji zaawansowanych, takich jak: rezerwacja połączeń odrębnych podsieci,  routing statyczny i dynamiczny, integracja do 192 portów w  jednym urządzeniu oraz szybkie diagnozowanie usterek.

Paweł Podsiadło, menedżer produktu Astraada Net w firmie ASTOR komentuje: „Nieplanowane przestoje stanowią bardzo duże zagrożenie dla wszystkich przedsiębiorstw, narażając je na spadek wydajności i zadowolenia klientów. Nowy switch Astraada Net gwarantuje nieprzerwaną pracę urządzeń działających w odrębnych podsieciach, dzięki zastosowanemu protokołowi VRRP (Virtual Router Redundancy Protocol). Pozwala on wyeliminować nawet krótkie przestoje, które w sieciach przemysłowych mogą być bardzo kosztowne.”

Najwyższą niezawodność urządzenia gwarantuje specjalnie skonstruowana obudowa (z chłodzeniem pasywnym), odporność na wstrząsy i wibracje oraz możliwość pracy w szerokim zakresie temperatury: od -40 do +65 st.C. Ponadto switch posiada 30 miesięcy gwarancji. Co ważne, JET-NET-6524G-DC może pracować w topologii pierścienia (Rapid Super Ring),  zapewniając kompatybilność z innymi seriami przełączników Astraada Net.

Szczegółowe parametry techniczne urządzenia dostępne są na stronie produktu .


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)