Siódme niebo

Każdy może być twórcą. Jeśli nie na stałe i nie na zawsze, to przynajmniej od czasu do czasu. Choćby dla frajdy. Nic nie szkodzi, że świat został stworzony już dawno temu. To nie musi być coś równie wielkiego. Poza tym tworzyć można w domu, a nawet w kuchni. Lecz nim zacznie się tworzyć cokolwiek w kuchni, tak żeby jak najszybciej znaleźć się w siódmym niebie, można sobie stworzyć samą kuchnię. To niezwykle ekscytujące uczucie.

A przecież do stworzenia własnej kuchni potrzeba zaledwie kilku elementów. Można zacząć na przykład od kuchenki mikrofalowej do zabudowy z linii Fusion. To nowość Amiki, która idealnie nadaje się na dobry początek, ponieważ robi odpowiednie wrażenie. Cała czarna ze srebrnym akcentem w postaci listwy dekoracyjnej. Sterowana elektronicznie, co umożliwia precyzyjne nastawienia. Dzięki temu można dokładnie zaprogramować czas pracy urządzenia. Ma ono pojemność 20 litrów i jest wyposażone w talerz obrotowy i ruszt, a także wiele bardzo przydatnych funkcji. Choćby rozmrażanie czasowe czy wagowe oraz podgrzewanie wieloetapowe. Umożliwia ono uruchomienie trzech programów przy wykorzystaniu trzech różnych poziomów mocy w trzech przedziałach czasowych. W sumie kuchenka mikrofalowa Fusion posiada aż 9 poziomów mocy oraz 9 programów Auto. Podobnie jak inny zaawansowany sprzęt tego typu marki Amica została wyposażona w Multi Waves System, czyli specjalny system rozchodzenia się mikrofal, który gwarantuje idealnie równomierne podgrzewanie potraw. Specjalna konstrukcja wnętrza kuchenki (magnetron, prowadnica, komora) sprawia, że ciepło dociera do wnętrza każdej potrawy.

Jeśli teraz nieco z boku spojrzy się na dobry początek dzieła tworzenia, to naturalną koleją rzeczy do kuchenki mikrofalowej Fusion przeznaczonej do zabudowy łatwo można dopasować piekarnik do zabudowy Fusion albo kuchnię do zabudowy z płytą gazową na szkle – również Fusion – oraz kominowy okap kuchenny (oczywiście Fusion). A wtedy widok, jaki się ukaże, przywiedzie niewątpliwie na myśl poczucie harmonii i pełni. Przed oczami bowiem stanie kompletna kuchnia, jednolita stylistycznie, w dowolnej oprawie mebli kuchennych dobranych według własnych upodobań.

Jest to coś pięknego, choć przecież nie tak niezwykłego w przypadku Amiki. Urządzenia tej marki tworzą bowiem kompletne linie produktów do zabudowy, z których dziecinnie łatwo stworzyć własny świat. Oprócz linii Fusion można sobie wybrać na przykład linię Integra czy Zen – właśnie te dwie, które robią oszałamiającą karierę w świecie.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)