Kalendarze „Bajeczne Dzieci” w sklepach Media Markt i Saturn

W sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju można kupić niezwykłe kalendarze, wspierające działalność Fundacji Dziecięca Fantazja.

Kalendarz ścienny „Bajeczne Dzieci” to efekt inicjatywy Studia Fotografii Kreatywnej Dzieci Pstryku-Smyku oraz wsparcia sponsorów. W sesji udział wzięli mali podopieczni Fundacji, wcielając się w role bajkowych bohaterów.

Kalendarze można kupić we wszystkich sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie kraju. Są także dostępne w internecie (m.in. pod adresem www.bajecznedzieci.pl i www.f-df.pl ). Koszt kalendarza to 25 zł. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.


Media Markt i SATURN to cenione marki sklepów z elektroniką użytkową, należące do holdingu Media-Saturn. Sklepy obu marek oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Od 2012 roku obie marki prowadzą także sprzedaż w Internecie.

MEDIA-SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )