Media Markt rekrutuje w Słupsku

Media Markt – jedna z najprężniej rozwijających się w Polsce sieci handlowych – poszukuje pracowników do najnowszego marketu znajdującego się w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku.

Sieć Media Markt przygotowuje się do uruchomienia na przełomie marca i kwietnia 2013 roku swojego pierwszego sklepu w Słupsku. Na powierzchni całkowitej liczącej ponad 3000 m2 klienci znajdą największy wybór sprzętu z zakresu elektroniki użytkowej. Do tej pory najbliższe sklepy Media Markt znajdowały się w Koszalinie, Gdyni lub Gdańsku. Teraz mieszkańcy Słupska nie będą musieli już wyjeżdżać z miasta w poszukiwaniu największego asortymentu i najkorzystniejszych cen. Market w Słupsku będzie 47. sklepem sieci w Polsce.

Media Markt jest cenionym pracodawcą. Obecnie firma zatrudnia w Polsce ponad 3300 pracowników, którym zapewnia dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń i możliwości rozwoju zawodowego.

W pierwszym etapie rekrutacji do nowego marketu w Słupsku poszukiwani są kandydaci i kandydatki na stanowiska kierowników poszczególnych działów marketu oraz asystentki.
Stanowiska od objęcia:

  • Kierownicy Działów: RTV, AGD, Multimedia (komputery, telekom, foto, akcesoria), oraz Entertainment ( muzyka, film, książki, software)
  • Kierownik Działu Kas i Obsługi Klienta
  • Kierownik Działu Magazyn
  • Kierownik Administracji
  • Asystentka Dyrektora/Pracownik Biura

W kolejnym etapie poszukiwani będą pracownicy do działów sprzedaży, zaplecza logistycznego, obsługi klienta i kas.
Wkrótce ukażą się ogłoszenia prasowe informujące o rekrutacji na poszczególne stanowiska. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz przejdzie cykl specjalistycznych szkoleń przygotowujących do pracy w markecie.

Oferty można kierować na adres: Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o.,
Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa; e-mail: garbos@media-saturn.com, z dopiskiem „SŁUPSK” i nazwą stanowiska.


Sieć Media Markt obecna jest w 15 krajach. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co gruntownie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem w branży elektroniki użytkowej w Polsce, sieć posiada aktualnie 46 marketów w 38 miastach i zatrudnia 3300 pracowników.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )