Kevin sam w domu

Kevin sam w domu z Amiką nie musi się już niczego obawiać. Wszystko jest pod kontrolą. Do dyspozycji ma bowiem znacznie więcej sprzętu niż tylko niezawodną kuchenkę mikrofalową do odgrzania pizzy.

Perypetie młodego bohatera ponadczasowej serii dowcipnych filmów to dobry punkt wyjścia do poważnych rozmyślań nad przygotowaniami do świąt. Filmy przypominane są co roku w grudniu przez telewizję i wciąż chętnie oglądane przez miliony widzów. Okazuje się, że spora część najbardziej lubi to, co dobrze zna. Ten sam film, te same potrawy… Nie wszystko jednak musi przebiegać i wyglądać dokładnie tak samo, choć jak zwykle zakończy się happy endem.

Zabierając się do świątecznych przygotowań, warto zacząć od kuchni, a konkretnie od urządzeń grzejnych, na których niezawodności można będzie polegać w każdej sytuacji. Skazanym do tej pory na tradycyjne kuchnie węglowe albo inny sprzęt, który zawodzi, Amica proponuje skok cywilizacyjny – kilka rodzajów płyt, na jakich w komfortowych warunkach mogą być przygotowywane zarówno codzienne, jak i niecodzienne, świąteczne posiłki.

Zwolennikom paliwa gazowego Amica poleca nową generację sprzętu, znacznie lepszą od swoich poprzedników. Dzięki inteligentnemu rozwiązaniu użytkownicy mogą sporo zaoszczędzić, optymalnie korzystając z płyty wyposażonej w funkcję OptiGas. System OptiGas to idealne rozwiązanie, zastosowane przez Amikę w najnowszych płytach i kuchniach gazowych, które pozwala zmniejszyć zużycie tego paliwa nawet o 12%. Wielkość płomienia palnika jest dostosowana do wielkości garnków wchodzących w skład typowych zestawów. System optymalizuje zużycie gazu podczas gotowania, ponieważ płomień palnika ogrzewa jedynie dno garnka, a ciepło nie ucieka na boki. Oszczędności są widoczne zwłaszcza w okresach intensywnego użytkowania, takich właśnie jak nadchodzące święta.

Osobom z różnych względów preferującym płyty elektryczne Amica proponuje do wyboru dwa rozwiązania. Pierwszym są nowoczesne płyty ceramiczne do zabudowy, sterowane sensorowo. Drugie rozwiązanie to jeszcze nowocześniejsze płyty indukcyjne, a wśród nich te najnowsze – Plug&Play w kolorze czarnym lub białym. Najważniejszą ich zaletą jest możliwość zasilania ze zwykłego gniazdka 230 V. To bardzo ważna funkcjonalność, ponieważ użytkownicy byli przyzwyczajeni dotychczas do tego, że płyty grzejne wymagają tzw. siły, czyli prądu trójfazowego, niedostępnego w tradycyjnych mieszkaniach w blokach. Amica pokonała tę barierę i otworzyła przed znacznie szerszym gronem drzwi do świata najbardziej zaawansowanych technologii.

Wszyscy ci, którzy z niepokojem patrzą na ogrom świątecznych przygotowań w kuchni, powinni zatem bliżej przyjrzeć się wszystkim innowacjom wprowadzonym przez Amikę – eksperta w zakresie sprzętu grzejnego, który ma swoje sposoby na udane święta.

Amica

WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)