Rowenta Beauty Expert w Grudziądzu. 16 Pań po metamorfozie

Aż 16 Pań, mieszkanek Grudziądza i okolic, wzięło udział w sobotniej akcji Rowenty i Media Expert pod nazwą Rowenta Beauty Expert. Wszystkie przeszły niezwykłą odmianę swojego wizerunku.

Trzy z Pań otrzymały nagrody, a zwyciężczyni tej sobotniej tury – pani Agnieszka, jako finalistka grudziądzkiej edycji, pojedzie na uroczysty finał akcji RBE do salonu Media Expert do Torunia, który zaplanowany na 5 stycznia 2013 roku. Na zdjęciu – Natalia Jurkiewicz z nową fryzurą, na tzw. „irokeza”.

– Jestem zdecydowanie za takimi właśnie akcjami wizerunkowymi naszej sieci i producentów – mówi Rafał Nadolski, dyrektor salonu Media Expert w Grudziądzu – jest to akcja, która przynosi duży efekt chociażby poprzez duże zainteresowanie nią naszych Klientek, a także mediów. Działa w tym wypadku także tzw. marketing szeptany, gdyż „oddać” twarz i włosy często tak bardzo odważnym zmianom to nie lada wyzwanie. Gdy kończy się zadowalająco, a było tak, z posiadanych przeze mnie informacji , w każdym przypadku, bo nie są to zmiany niekonsultowane z wizażystą i stylistą fryzur,  każda z Pań bardzo się z nich cieszy i nimi się chwali. Jest to bowiem dla nich wielka pozytywna odmiana. Często dopiero po metamorfozie potrafią powiedzieć, że są piękne!

Salon Media Expert w Grudziądzu należy do firmy TERG SA – największego dystrybutora w sieci Media Expert. Kolejne eventy w ramach Rowenta Beauty Expert już w trzy kolejne najbliższe soboty w Ostrowie, Kołobrzegu i Ciechanowie.


Media Expert to jedna z trzech największych sieci oferującej multimedia, RTV  i AGD w 286 elektromarketach w całej Polsce.  To jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek tej branży, dostarczająca klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert