Targi Rodzinne

W dniach 17-18 listopada odbywały się w Warszawie Targi Rodzinne. Czasami jest tak, że gdzie targi, tam i Amica, ale zwykle jest ona tam, gdzie rodzina. Tutaj doszło do idealnego połączenia. Naturalną koleją rzeczy Amica brała więc udział w imprezie, która odbywała się w Centrum MT Polska. Jej program przewidywał bowiem prezentację oferty stworzonej z myślą o rodzinie.

Podczas dwóch dni targów goście mieli okazję uczestniczyć w Rodzinnym gotowaniu z Amiką, które prowadził Tomasz Jakubiak. Oferta – podobnie jak cała impreza – była skierowana zwłaszcza do najmłodszych, w których tkwią być może nieodkryte jeszcze talenty kulinarne. Na stoisku Amiki można było zobaczyć w jaki sposób pasja i doświadczenie łączy się z zabawą, fantazją i nowoczesnymi sprzętami. Nic zresztą w tym dziwnego, ponieważ dzieci potrafią skuteczne zabiegać o swój udział w przygotowywaniu nawet najbardziej wyszukanych specjałów.

Kompetencje Amiki w zakresie sprzętu grzejnego są powszechnie znane i coraz bardziej cenione nie tylko w Polsce, ale także poza granicami. Zrozumiałe więc, że do dyspozycji uczestników targów, a przede wszystkim dla kulinarnej zabawy i przygody przeznaczony został sprzęt najwyższej klasy. Na nim to właśnie, pod okiem specjalisty, można było wyczarować wszystko, o czym tylko człowiek zamarzy; dużo więcej, niż to się udaje na co dzień w domu.

Warto bowiem wiedzieć przy okazji Targów Rodzinnych, że Amica z myślą o współczesnych gospodarstwach domowych oferuje nowoczesny sprzęt kuchenny zarówno wolnostojący, jak i do zabudowy. Kompletne kuchnie oraz zestawy zawierające piekarnik i płytę grzewczą. Płyty mogą być gazowe lub elektryczne. Jeśli chodzi o te ostatnie, to także jest z czego wybierać – można zdecydować się na zwykłe ceramiczne albo indukcyjne, do których przekonuje się coraz liczniejsze grono użytkowników. Wszystko zależy od upodobań. Osoby o tradycyjnym podejściu będą ze sprzętu tak samo zadowolone jak osoby o nastawieniu zdecydowanie nowoczesnym, stawiające na rozwiązania innowacyjne, o wyszukanym designie na światowym poziomie. Tak więc na stoisku Amiki podziw mieszał się z zachwytem, a pytaniom dotyczącym sprzętu nie było końca. Po tej imprezie można śmiało można powiedzieć, że na rynku pojawiła się kolejna grupa ambasadorów sprzętu Amiki: ludzi, którzy mieli okazję nie tylko zobaczyć urządzenia, ale także doświadczyć ich praktyczności.

Kontakt dzieci z Amiką na Targach Rodzinnych to był czas wspólnej zabawy, podczas której można było poznać z jednej strony świat dziecięcej wyobraźni, a z drugiej także to, co umożliwia realizację marzeń. Doszło do połączenia możliwości młodej głowy i nowoczesnego sprzętu. Zabawy z nauką. A jeśli się uczyć, to od najlepszych.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)