Prezentacja Rozwoju Technologii w Cuprum Arena w Lubinie

Od 14 do 16 listopada sklep z elektroniką użytkową SATURN wspólnie z Galerią Cuprum Arena w Lubinie organizuje „Prezentację rozwoju technologii”, podczas której można zobaczyć, jak zmieniały się urządzenia na przestrzeni lat oraz bezpłatnie oddać zużyty sprzęt.

W ramach akcji „Porzuć swoją starą! Technologia tak ma!” sklep Saturn oraz Galeria Cuprum Arena w Lubinie zapraszają w podróż sentymentalną ze sprzętem z zakresu szeroko rozumianej elektroniku użytkowej. Od 14 do 16 listopada można zobaczyć, jakich pralek i telewizorów używali kiedyś nasi rodzice i dziadkowie, a przy okazji poznać nowe trendy na rynku.

Sieć Saturn od początku swojej działalności dba o ochronę środowiska i aktywnie uczestniczy w realizowaniu różnych programów mających na celu promowanie i kształtowanie postaw proekologicznych.  Kolejną taką inicjatywą jest właśnie akcja „Porzuć swoją starą. Technologia tak ma!”

Gdybyśmy ustawili jeden na drugim wszystkie telewizory, jakie co roku zostają wymieniane na nowe, to można by z nich zbudować kolumnę blisko 50 razy wyższą niż Mount Everest.  Każdego roku rozstajemy się także z innymi zużytymi sprzętami, które przecież nie muszą stanowić obciążenia dla środowiska. W ramach akcji wszyscy, którzy chcą się pozbyć starej „Frani”, zużytego żelazka, telewizora, czy innego sprzętu elektrycznego lub elektronicznego, mogą oddać go bezpłatnie w sklepie Saturn w Lubinie, mieszczącym się w galerii Cuprum Arena.

Sklep przyjmie wszystkie stare urządzenia, bez względu na to, czy zostały one zakupione w SATURNIE, czy też w innym sklepie. Dodatkowo, osoby które w dniach od 14 do 16 listopada br. oddadzą stary sprzęt w sklepie SATURN, mogą zakupić nowe urządzenie o 5 % taniej.

Przekazane do Saturna elektrośmieci trafią do wyspecjalizowanych zakładów przetwarzania, gdzie zostaną w bezpieczny sposób zutylizowane.


SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn. W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 420 marketami w 10 krajach, z czego 17 zlokalizowanych jest w Polsce. Sklepy SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC i ISY.
SATURN cieszy się również bardzo dobrą opinią jako pewny i wiarygodny pracodawca.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )