Małe AGD wciąż rośnie

Podstawową ofertę dużego AGD Amiki – kuchni, piekarników, płyt grzejnych, pralek, lodówek czy zmywarek – dopełnia tzw. małe AGD, czyli sprzęt taki jak odkurzacze, żelazka, czajniki, ekspresy do kawy itp. Spośród nowości, jakie się właśnie pojawiły na rynku, warto zwrócić uwagę na miksery, blendery i spieniacz do mleka. Z pewnością przydadzą się w każdym domu. Warto o nich pomyśleć zwłaszcza w kontekście zbliżających się świąt.

Rodzina AGD Amiki wciąż się powiększa. Przybywa dużego sprzętu, przybywa i małego. Do kompletu. Tak aby współczesna, nowoczesna kuchnia wyposażona była we wszystko, co ułatwia życie i pomaga w domowych obowiązkach. Kto bowiem choć raz posmakował wygód, ten będzie już zawsze do nich wracał. A przecież nie trzeba wcale tęsknić za czymś, co jest w zasięgu ręki i w każdej chwili można po to sięgnąć. Na przykład po mikser.

Wśród nowości Amiki znajdują się aż 3 ręczne miksery: Notis Mix, Velis Mix i Velis Mix +. Przydadzą się z pewnością w każdej kuchni, bo dzięki nim można zaoszczędzić sporo czasu. Trzeba też przyznać, że w wielu czynnościach nie tylko potrafią pomóc, ale wręcz zastąpić najsprawniejsze nawet ręce, czyli – wyręczyć człowieka. Potrzeba była i wciąż jest przecież matką wynalazków. Mikser w każdej kuchni to już raczej nie marzenie, ale fakt.

Jeśli chodzi o ręczne miksery, to coraz większą popularność zdobywają wszechstronne blendery, które fachowo sieką, trzepią i miksują. Taki sprzęt przyda się nie tylko do bicia piany albo rozdrabniania warzyw czy owoców, ale również – dla przykładu, skoro za chwilę przejdziemy do spieniania mleka – do przygotowania kawy mrożonej albo drinków z lodem. Amica przygotowała dla użytkowników dwie nowości: Noblis Blend i Velis Blend. Z pewnością okażą się nie tylko przydatne, ale i poręczne – nie zajmują tyle miejsca co dawniejsze roboty kuchenne.

Nowością wartą uwagi jest też spieniacz do mleka Fomis, a to ze względu na trzy swoje podstawowe funkcje: spieniania mleka z podgrzewaniem, spieniania mleka bez podgrzewania i podgrzewania mleka z mieszaniem. Kawa z mlekiem i bez w kawiarni smakuje oczywiście inaczej, ale od czasu do czasu można przecież u siebie w domu, nie tylko dla gości, poszaleć i przygotować aromatyczny napój, jak profesjonalny barista, wykorzystując własny spieniacz do mleka. To jeden ze sposobów na domowe chwile przyjemności.

Jak widać, Amica systematycznie poszerza zakres swoich innowacyjnych rozwiązań, którymi unowocześnia gospodarstwa domowe i ułatwia pracę w kuchni. Więcej na ten temat można się dowiedzieć ze strony internetowej www.amica.com.pl/maleagd, którą przy okazji wspomnianych nowości warto odwiedzić choćby z tego względu, że w niezwykle atrakcyjny, nowatorski sposób prezentuje znane i nowe produkty.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)