Sygma Bank na wirtualnych Targach Pracy

Od 8 do 12 października Sygma Bank prezentuje swój profil oraz oferty pracy na Targach Pracy organizowanych przez Pracuj.pl. Bank został sponsorem branżowym sekcji „Usługi i Rynki Finansowe”, a targi mają charakter wirtualny – bardziej dostępny i wygodny dla osób aktywnie poszukujących pracy.

Sygma Bank po raz kolejny bierze udział w wirtualnych Targach Pracy organizowanych przez portal Pracuj.pl. W dniach 8-12 października można będzie zapoznać się z profilem banku oraz ofertami pracy, zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak i dla tych dopiero rozpoczynających swoją karierę. Dodatkowo, można dowiedzieć się również, co bank oferuje swoim pracownikom jako pracodawca (pakiet socjalny, szkolenia, itd.). Dla kandydatów bez doświadczenia zawodowego pojawią się oferty pracy wraz z pakietem szkoleniowym niezbędnym do objęcia stanowiska, a zapewnianym przez bank.

Na Targach Pracy Sygma Bank pojawia się po raz drugi, tym razem w roli Sponsora Branżowego sekcji „Usługi i Rynki Finansowe”, zaś do uczestnictwa przekonała frekwencja internautów w 2011 r., kiedy stoisko Sygma Banku na platformie Pracuj.pl odwiedziło ponad 4000 unikalnych użytkowników. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 200 firm – pracodawców prezentujących swoją działalność i oferty pracy.

Zapraszamy na targi!

Link do strony targów: http://www.targi.pracuj.pl/
Link do stoiska Sygma Banku: http://www.targi.pracuj.pl/stoisko/uslugi-i-rynki-finansowe/Sygma-Bank_626
Dla wszystkich uczestników targów organizatorzy przygotowali grę, można znaleźć ją tutaj: http://www.targi.pracuj.pl/informacje/gra_9

Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)