Gliwice w orbicie Saturna

Sieć sklepów SATURN powiększy się o 18 placówkę. Nowy market powstaje w C.H. Europa Centralna w Gliwicach. Planowany termin otwarcia to grudzień br.

Nowy Saturn zaoferuje na powierzchni 3600 m2  najpełniejszy w Gliwicach asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD    i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

Zespół gliwickiego SATURNA będzie się składał z ponad 70 osób. Dodatkowo zatrudnienie znajdzie około 20 osób z firm zewnętrznych – będą to m.in. pracownicy ochrony, czy serwisu sprzątającego.

Nadal trwa rekrutacja na stanowiska fachowych doradców działów: AGD, RTV i Komputery. Aplikacje można nadsyłać na adres garbos@media-saturn.com. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz przejdzie specjalistyczne szkolenie przygotowujące do pracy w markecie sieci SATURN.

Otwarcie każdego sklepu to wielkie wyzwanie, a jednocześnie radość, że możemy dotrzeć z naszą ofertą do kolejnej grupy konsumentów. Szczególnie ważne jest zbudowanie wykwalifikowanego zespołu, który będzie w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. – mówi Wojciech Lisiecki, Dyrektor Marketu Saturn w Gliwicach.

Wysoki poziom obsługi jest jednym z powodów, dla których sieć marketów SATURN trzykrotnie otrzymała złote godło w konkursie Laur Konsumenta (ostatnio w 2010 roku).Marka SATURN powstała w 1961 r. w Niemczech. Obecnie sieć jest obecna w 12 krajach Europy. Do Polski marka weszła 20 października 2004 roku, kiedy otwarte zostały dwa pierwsze sklepy SATURN: w centrum handlowym Arkadia w Warszawie oraz w Jankach k/Warszawy. Obecnie w Polsce działa 17 marketów sieci, obiekt w Gdyni będzie osiemnastym w Polsce i 243. w Europie.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )