Od listopada Media Markt w Gdyni

Już w listopadzie sieć Media Markt otworzy swój market w Gdyni. Będzie to trzeci sklep marki w Trójmieście, a 46 w Polsce. Pracę w gdyńskim markecie znajdzie blisko 80 osób.

Media Markt w Gdyni, zlokalizowany przy ul. Kcyńskiej, będzie miał powierzchnię około 5 000 metrów kwadratowych. Zaoferuje kupującym najpełniejszy w mieście wybór sprzętu z kategorii elektroniki użytkowej oraz bogaty wybór akcesoriów, książek, gier komputerowych, filmów i muzyki. Od pozostałych sklepów sieci na terenie kraju nowy Media Markt będzie się odróżniał m.in. nowoczesną aranżacją i rozwiązaniami ekspozycyjnymi.

„Zakończyliśmy już rekrutację, o obsługę klientów zadba 80 pracowników. Jeszcze przed otwarciem przejdą oni szkolenia z zakresu obsługi klienta i technik sprzedaży. Jestem przekonany, że spełnimy oczekiwania klientów i szybko staniemy się ulubionym miejscem zakupów nie tylko mieszkańców Trójmiasta. – powiedział Ryszard Gembka, Dyrektor Marketu Media Markt w Gdyni.

W Media Markt w Gdyni można będzie wywołać zdjęcia, zamówić dostawę i instalację zakupionego urządzenia,  kupić przedłużoną i rozszerzoną gwarancję na większość produktów.

W celu sfinansowania zakupu łatwo będzie również zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności.Sieć Media Markt obecna jest w 14 krajach europejskich oraz w Chinach. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co gruntownie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem w branży elektroniki użytkowej w Polsce, aktualnie sieć posiada 45 marketów w 37 miastach i zatrudnia 3300 pracowników.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )