Innowacje w zestawie

W poniedziałek 10 września Amica uruchomiła kolejną promocję konsumencką na sprzęt do zabudowy. Nazywa się „Innowacje w zestawie” i potrwa do końca grudnia. Przez ostatni kwartał tego roku w centrum uwagi będzie sprzęt kuchenny: nowoczesne piekarniki Integra, indukcyjne płyty grzejne, okapy, zmywarki i lodówki.

Promocją objęte są trzy zestawy sprzętu. Zestaw I to piekarnik i płyta indukcyjna. Zestaw II to piekarnik, płyta i zmywarka albo lodówka. Zestaw III to piekarnik, płyta, okap i lodówka. Zasady promocji są jak zwykle w przypadku Amiki bardzo proste. Klienci, którzy w czasie trwania akcji kupią zestaw I otrzymają komplet garnków emaliowanych z Olkusza w jednej z trzech wersji kolorystycznych, którą można sobie wybrać według upodobania. Zakup zestawu II jest premiowany nowoczesnym okapem kominowym. W przypadku zakupu zestawu III nagrodą jest zmywarka do zabudowy. Ze strony Amiki w promocji bierze udział 6 piekarników, 4 płyty indukcyjne, 6 okapów, 8 zmywarek i 3 lodówki. Ze strony konsumentów udział będzie – tak jak podczas poprzednich promocji – dużo liczniejszy.

Wymogiem niezbędnym do otrzymania nagrody, a tak łatwym do spełnienia, jest zgłoszenie swojego udziału w promocji. Można to zrobić wyłącznie drogą internetową poprzez rejestrację na stronie www.promocje.amica.pl (to nowość w promocjach Amiki) albo tradycyjnie – poprzez przesłanie do organizatora akcji prawidłowo wypełnionego kuponu konkursowego razem z kopią dowodu zakupu i kart gwarancyjnych z widocznym numerem fabrycznym i typem produktu. Trzeba też pamiętać o tym, żeby zgłoszenia do promocji dokonać w terminie 30 dni od daty zakupu. Szkoda byłoby przepuścić wyjątkową okazję do zdobycia tak atrakcyjnych nagród.

Tym bardzie że każdy klient biorący udział w jesiennej promocji „Innowacje w zestawie” może przystąpić również do konkursu na najlepsze hasło reklamowe dotyczące Amiki oraz Emalii Olkusz. 40 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych emaliowanymi garnkami na parę z Olkusza. Nagrody będą przyznawane raz w miesiącu – 10 garnków każdego miesiąca. Dodatkowo jedna osoba z finałowej czterdziestki, która udzieli najciekawszej odpowiedzi, wygra wspólne gotowanie z Tomaszem Jakubiakiem. A więc do wygrania oprócz nowoczesnego sprzętu niezbędnego w kuchni jest też smakowita kulinarna przygoda.

Dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w promocji Amiki przyda się też informacja o dodatkowym wsparciu „Innowacji w zestawie” w nowym serwisie dedykowanym promocjom konsumenckim – www.promocje.amica.pl – który ruszył razem z całą akcją 10 września. Nic, tylko zaglądać i korzystać.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)