„Sportolandia” na półmetku

Wakacyjny obóz „Sportolandia” we Władysławowie wciąż działa i tętni życiem. To najlepsze pod słońcem miejsce wypoczynku i wspólnej zabawy, przygotowane w tym roku dla wszystkich fanów Amiki. Najwięcej frajdy znajdą tam oczywiście dzieci, na które czeka moc atrakcji. Są mile widzianymi gośćmi.

Lato powoli się kończy, minęło właśnie półmetek, więc ma już z górki, dlatego tym bardziej warto pomyśleć o właściwym wykorzystaniu czasu, jaki jeszcze pozostał. Liczy się każda wolna chwila, a nawet zwykły sierpniowy weekend może się okazać niezwykle kolorowym i radosnym wspomnieniem z wakacji, jeśli tylko trafi się wprost do „Sportolandii” we Władysławowie. Atrakcje gwarantowane.

Łatwo się o tym przekonać, odwiedzając w Internecie profil „Sportolandii” na Facebooku. Znajdują się tam opinie, wrażenia i fotografie dokumentujące chwile radosnej, beztroskiej zabawy. Widać, że wakacje w „Sportolandii” na długo i głęboko zapadają w pamięć, aż pewnie będzie się chciało wracać i do Władysławowa, i do Amiki, by przypomnieć miły i beztroski czas.

Widok szczęśliwych dzieci jest wzruszający i bezcenny. Podobnie jak szczęśliwe dzieciństwo. To prawda, że czasami tak niewiele trzeba, by im to podarować, a potem doświadczać tego na co dzień i w wakacje. Amica docenia ciepłą rodzinną atmosferę i dba o to, by użytkownicy jej produktów byli zadowoleni zarówno w domu, jak i poza nim. By wspaniałe, niezapomniane chwile z Amiką trwały przez okrągły rok, nie wyłączając wakacji.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)