Gratka dla wielbicieli nowych technologii – nowy sklep SATURN w Łodzi!

W tym roku w Łodzi koniec sierpnia oznacza nie tylko kres wakacji, ale także początek polowania na okazje dla wielbicieli nowych technologii. Już 30 sierpnia w łódzkiej Manufakturze swoje podwoje otworzy nowy sklep SATURN.

Mieszkańcy Łodzi i okolic mogą robić zakupy w sklepie SATURN już od 2010 roku, kiedy to pierwszy market sieci został otwarty w Centrum Handlowym Port Łódź. Już 30 sierpnia miłośnicy nowoczesnych technologii będą mieli możliwość robienia zakupów także w drugim łódzkim markecie SATURN, który zostanie otwarty w Manufakturze.

SATURN w Manufakturze jest siedemnastym marketem sieci w Polsce. Jak wszystkie sklepy marki, nowo otwarty SATURN zaoferuje kupującym kilkadziesiąt tysięcy produktów z kategorii: RTV, AGD, komputery i akcesoria komputerowe, software, sprzęt fotograficzny, urządzenia telekomunikacyjne, muzyka, film oraz książki – zarówno w postaci tradycyjnej, jak i audio- oraz e-booków. Klienci będą mogli wybierać spośród marek światowych oraz polskich producentów. W ofercie znajdą się zarówno popularne, jak i ekskluzywne produkty w atrakcyjnych cenach oraz bogata oferta usług dodatkowych, takich jak: przedłużona gwarancja, sprzedaż kredytowa, serwis dostawczy, zwrot zużytych urządzeń czy montaż urządzenia w domu klienta.

Manufaktura to świetna lokalizacja – mówi Sebastian Halko, Dyrektor Marketu Saturn – Sklep jest już prawie gotowy na przyjęcie pierwszych klientów, o których zadba 70 kompetentnych pracowników SATURNA.

Aktualnie trwa zatowarowanie i układanie artykułów na półkach.
Otwarciu nowego SATURNA będzie towarzyszyła kampania reklamowa.

SATURN w Manufakturze w liczbach:

  • Powierzchnia sklepu wyniesie 4 600 mkw.
  • Liczba zatrudnionych osób: 70.
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 10.00  – 20.00, niedziela 10.00-21.00SATURN

Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )