Wonderware Enterprise Integrator 2012 – połączenie celów biznesowych z produkcją

Wonderware Enterprise Integrator 2012 to kolejna, po Wonderware Intelligence,  produktowa premiera firmy Invensys Operations Management. Rozwiązanie umożliwia integrację komunikatów pomiędzy systemami ERP, MES oraz innymi systemami produkcyjnymi w przedsiębiorstwie. Za jego wprowadzenie na polski rynek odpowiada krakowska firma ASTOR.

Co dzieje się w przedsiębiorstwie? Jakie są stany magazynowe i „moce przerobowe” linii produkcyjnych? Wonderware Enterprise Integrator 2012, dzięki możliwościom integracyjnym z systemami biznesowymi klasy ERP, PLM, SCM czy LIMS, daje szefom produkcji i planistom aktualny i wiarygodny wgląd w sytuację w zakładzie i umożliwia im szybką reakcję.

Nowy zestaw narzędzi do integracji, wchodzący w skład pakietu, zbudowany w oparciu o Platformę Systemową ArchestrA 2012, wspiera nowe systemy operacyjne i technologie, włączając w to Windows Server 2008 i 2008 R2, Microsoft SQL Server 2008 oraz najnowsze wersje przeglądarki Internet Explorer.

Oprogramowanie Wonderware Enterprise Integrator zapewnia automatyczne przetwarzanie danych typu produkcyjnego oraz pomaga w zarządzaniu sytuacjami awaryjnymi, takimi jak zerwanie połączenia czy utrata pakietu danych, wykorzystując przy tym mechanizmy automatycznego gromadzenia (magazynowania) i ponownego przesyłania danych.

Rozwiązania Wonderware stanowią integralną część infrastruktury produkcyjnej i biznesowej firmy, dając możliwość kadrze kierowniczej wprowadzania i nadzorowania krytycznych procesów biznesowych związanych z produkcją. System wspomaga także precyzyjną realizację transakcji finansowych w czasie rzeczywistym.

Kluczowe możliwości systemu:

  • niezawodny proces przepływu informacji,
  • magazynowanie wiadomości i ponawianie transmisji,
  • możliwość adaptacji do realizacji specyficznych funkcjonalności,
  • wsparcie standardu B2MML (Business To Manufacturing Markup Language),
  • możliwość konfiguracji, administracji i monitorowania statusu przesyłanych danych z poziomu bezpiecznej aplikacji webowej.

Więcej informacji o tym rozwiązaniu dostępnych jest na polskiej stronie internetowej Wonderware Enterprise Integrator


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)