Jupik Aqua Sport Przebojem FMCG 2012!

Jupik Aqua Sport, nowy produkt stworzony pod marką Jupik, został wyróżniony nagrodą detalistów „Przebój FMCG 2012”.

Produkowany przez Hoop Polska  Jupik Aqu Sport zyskał wśród handlowców detalicznych największe uznanie i zdobył pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Przeboje FMCG 2011” w kategorii Produkt innowacyjny spożywczy.

Firma Hoop Polska wprowadziła na rynek Jupik Aqua Sport w marcu  2012. To funkcjonalny napój dla dzieci, wzbogacony witaminami. Jupik Aqua Sport kierowany jest do aktywnych dzieci, które lubią wszelkie formy ruchu – od piłki nożnej po taniec. Nowość produkowana jest w dwóch wersjach smakowych: malinowej i pomarańczowej.

Konkurs „Przeboje FMCG” przebiegał w dwóch etapach oceny produktów.

W pierwszym, jury składającym się z przedstawicieli zarówno rynku hurtowego, jak i detalicznego.- oceniało je pod kątem dostępności, wsparcia sprzedaży, innowacyjności, adekwatności ceny do jakości oraz opakowania. W drugim etapie, firma badawcza AC Nielsen, oceniała wskaźniki wolumenu, wartości sprzedaży, dystrybucji i rotacji uzyskane przez trzy produkty z największą liczbą punktów zdobytych w pierwszym etapie. Tak dobrane kryteria oceny zagwarantowały, że tytuły „Przebój FMCG 2012” powędrowały tylko do tych produktów, które pozwoliły uzyskać detalistom najwyższe zyski.

Tytuł „Przebój FMCG” jest przyznawany w konkursie magazynu „Życie Handlowe”.


***
Hoop Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia ponad 600 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola i Jarmark Polski oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu, Paweł Wolnicki – Dyrektor Komercyjny i Rene Novotny – Dyrektor Operacyjny.

HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)