Pralki z gratisem

W praniu chodzi o to, żeby pozbyć się brudu i wyjść na czysto. W promocji chodzi o to, żeby skorzystać z okazji. Połączenie jednego z drugim tylko w przypadku Amiki może dać Gwarancję jakości. Właśnie ruszyła akcja promocyjna nowej generacji pralek, zatem warto postawić wszystko na jedną kartę (tzn. pralkę), aby przy okazji zdobyć coś więcej.

Od 18 czerwca do 30 września można zdobyć nie tylko nowoczesną pralkę Amica, ale jeszcze coś. Kupno pralki premiowane jest bowiem gratisem. Co kto woli – do wyboru kolorowa mata magnetyczna lub czteroletnia gwarancja na sterownik.

Amica w specjalnej promocji dla klientów udostępniła 4 modele z linii Maxi Control oraz również 4 modele z linii Navigator Plus z intuicyjnym systemem obsługi. Zatem w sumie aż osiem modeli, wśród których na pewno znajduje się ten wymarzony, który teraz można przybrać w jeden z 12 wzorów Amica Style, jakie z pewnością poprzez żywe kolory wniosą do domu coś, co można by określić jako barwny nastrój prania.

Zasady promocji są bardzo proste. Trzeba oczywiście zacząć od zakupu pożądanego modelu, pamiętając o tym, by zdążyć przed końcem września. Następnie przesłać do organizatora kopię dowodu zakupu, kopię karty gwarancyjnej oraz kupon konkursowy z ulotki promocyjnej. W końcu zostaje wybrać sobie gratis – kolorową matę magnetyczną lub przedłużenie do 4 lat gwarancji na sterownik.

Elektroniczny sterownik, który stanowi kluczowy element kontrolujący pracę pralki, jest objęty dodatkowym 2-letnim okresem gwarancyjnym. Ponieważ to mózg każdego urządzenia, przy okazji promocji Amiki warto wiedzieć o tym, że Navigator to nowoczesny system przyjaznych rozwiązań oraz wielu użytecznych funkcji, dzięki którym obsługa pralki jest intuicyjna, a wszelkie instrukcje stają się zbędne. Czytelnie opisane panele sterowania, polskie nazwy programów, logiczny układ elementów sterowania na panelu, wyraźne wyświetlacze – wszystko to sprawia, że użytkowanie pralek Amica to czysta przyjemność.

Osoby, które skorzystają z promocji i dokonają rejestracji zakupionego produktu na stronie www.amica.pl/mojaamica dodatkowo mają szansę na żel do prania.

Kolejna już akcja promocyjna zwraca uwagę konsumentów na to, że kupując sprzęt marki Amica, oprócz nowoczesnego urządzenia otrzymują coś więcej. Każdy gratis jest namacalnym tego dowodem.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)