Kuchenne emocje

Amica szykowała się na Euro 2012 już od dawna i prawdę mówiąc, od dawna była gotowa. Bo jeśli chodzi o gotowanie, jest gotowa każdego dnia. Specjalnie na czas Euro zaś na Facebooku uruchomiła nową aplikację. Nie tylko dla miłośników piłki nożnej, a na pewno dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia, zwłaszcza tych, którzy nie poprzestają na piwie i chipsach.

Na profilu Amiki na Facebooku facebook.com/amicaAGD jest zakładka – Gotuj z Amiką. Aplikacja, o której mowa, umożliwia zapraszanie znajomych na wspólne gotowanie podczas meczów Euro. Znakomita zabawa, która dostarcza emocji dla serca i rozkoszy dla podniebienia. Czasami też na odwrót.

Gotuj z Amiką podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej to hasło, które samo w sobie już pachnie dobrym jedzeniem. Na Facebooku dostępna jest lista przepisów, które w łatwy sposób można przygotować wspólnie z przyjaciółmi. Mało tego. Za pomocą aplikacji można również ustalić, co kto ma kupić i przynieść, by przygotować wybraną potrawę. Zespołowe działanie jest w tym wypadku skazane na powodzenie. Każdy wynik jest możliwy i każdy jest dobry. Mecz jest dobrą okazją do spotkania. Spotkanie z kolei jest dobrą okazją do gotowania. A gotowanie jest najlepszą okazją do jedzenia. Zbiorowe emocje rosną wtedy jak na drożdżach, a szał radości unosi się nad stołem.

Amica jak może wspiera pozytywne emocje. Kibicuje poszczególnym piłkarzom i całym drużynom, kibicuje też kibicom, a nade wszystko tym, którzy w kuchni szykują się do swojego kolejnego zwycięstwa. Jego smak… Palce lizać!

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)