Prezes ASTOR zdetronizowany!

Już od 3 lat, Dzień Dziecka oznacza poważne zmiany personalne w szeregach firmy ASTOR. Stefan Życzkowski – Prezes ASTOR ponownie dobrowolnie oddał władzę w firmie dzieciom – podopiecznym Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. Jednodniowi Prezesi ASTOR zarządzali czterema biurami ASTORa: w Krakowie, Katowicach, Warszawie i Wrocławiu.

Młoda kadra pojawiła się w firmie na skutek współpracy ASTORa i Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. Uroczyste powitanie dzieci i ogłoszenie zmian w firmie ASTOR odbyło się w biurze prezesa – Stefana Życzkowskiego, który na ten jeden dzień abdykował na rzecz małych Jednodniowych Prezesów ASTOR, którym osobiście wręczył imienne wizytówki. W Katowicach, Warszawie i Wrocławiu – to dyrektorzy oddziałów na ten dzień podali się do dymisji, przekazując władzę Jednodniowym Prezesom. Łącznie zarządzanie firmą przejęło 25 Jednodniowych Prezesek i Prezesów.

Każdy nowo mianowany Jednodniowy Prezes miał okazję zrobienia pamiątkowego zdjęcia na fotelu prezesa i zadania pytania Stefanowi Życzkowskiemu. Ciekawość dzieci była tak duża, że odnotowano poślizg czasowy w skrupulatnie zaplanowanym harmonogramie ? Następnie odbył się obchód po firmie, podczas którego dzieci zapoznały się z prawidłami funkcjonowania każdego z działów. A ponieważ Jednodniowi Prezesi sami stwierdzili, że: ”praca prezesa wcale nie jest taka łatwa, jak się wydaje” – w wyniku losowania, dzieci odbyły krótki staż w poszczególnych działach, wcielając się rolę pracowników.

„Dzień Dziecka w ASTORze organizujemy już po raz trzeci, w ramach działalności charytatywnej firmy. To, że akcja aktywuje wszystkich pracowników firmy, z prezesem na czele, stanowi wielką wartość integracyjną. Największą radością dla nas, jak i wolontariuszy z Akademii Przyszłości, jest obserwowanie reakcji dzieci. Może się to wydać nieprawdopodobne, ale automatyka przemysłowa zdaje się mieć działanie terapeutyczne. Możliwość sterowania robotem przemysłowym, czy własnoręczne programowanie sterownika – budzi w dzieciach pewność siebie. W tym roku – nieoczekiwanie dla wszystkich – furorę zrobiła folia bąbelkowa ?” – podsumowuje Milena Chudobska, Specjalista ds. Public Relations w firmie ASTOR, współorganizująca Dzień Dziecka w ASTORze.

Po półgodzinnym stażu, Jednodniowy Prezesi odbyli wideokonferencję z kolegami z oddziałów. Na koniec były zdjęcia, dyplomy i upominki.

WIOSNA przygotowała też nie lada niespodziankę: jedno z dzieci wygrało podwójną wejściówkę do strefy VIP na trening reprezentacji Włoch na stadionie Cracovii. Radości nie było końca!


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)