Wydaj 500 zł, a otrzymasz 50 zł na karcie podarunkowej! Tylko w Saturnie!

Przed nami weekend pełen emocji: w piątek rozlegnie się pierwszy gwizdek na Stadionie Narodowym, a w sklepach Saturn będzie można kupić najnowsze technologie w mistrzowskich cenach.

Kupując wymarzony sprzęt w okresie od 8 do 10 czerwca br. w wybranym sklepie Saturn można sporo zaoszczędzić, bowiem za każde wydane 500 zł Klienci otrzymają 50 zł na karcie podarunkowej.

Sklepy Saturn w całej Polsce przygotowały ciekawą ofertę artykułów AGD, RTV oraz szeroko rozumianej elektroniki użytkowej  w wyjątkowo korzystnych cenach, m.in.:

1.Telewizor LG LED 32” w cenie 1349,- zł;
2.Telewizor Toshiba LED 40” Full HD tylko za 2 499,- zł;
3.Pralka Samsung za jedyne 1599,- zł.

Dodatkowo każdy market SATURN przygotował indywidualny asortyment dopasowany do oczekiwań lokalnych Klientów.SATRUN to sieć 16 marketów oferujących największy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.
W ciągu 7 lat działalności sklepy SATURN osiągnęły ugruntowaną pozycję na rynku elektroniki użytkowej, stając się sklepem pierwszego wyboru na rynkach lokalnych.
SATURN cieszy się również bardzo dobrą opinią jako pewny i wiarygodny pracodawca.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )