MegaMarket z certyfikatem „Przyjazny regulamin”

Sklep internetowy MegaMarket.com.pl może pochwalić się prestiżowym certyfikatem „Przyjazny regulamin” przyznanym przez wiodący polski portal prawniczy e-prawnik.pl. Certyfikat stanowi przede wszystkim symbol zaufania, wiarygodności i prawidłowego funkcjonowania sklepu.

Redakcja popularnego polskiego serwisu o tematyce prawniczej odznaczyła sklep internetowy MegaMarket.com.pl certyfikatem „Przyjazny regulamin”. Jest to specjalne wyróżnienie, którym pochwalić mogą się do tej pory nieliczni. Odznaczenie portalu e-prawnik.pl stanowi uznanie dla rzetelności obowiązującego regulaminu zakupów w sklepie MegaMarket.com.pl.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie transakcje w naszym sklepie odbywały się w oparciu o przejrzysty i maksymalnie przyjazny klientom regulamin zakupów. Cieszymy się, że zostało to zauważone i docenione. Przyznany certyfikat jest gwarancją tego, że nie stosujemy żadnych zakazanych praktyk i każdy klient dokonujący u nas zakupu może czuć się bezpiecznie.

MegaMarket.com.pl to sklep godny zaufania i ten certyfikat to potwierdza. – mówi Grzegorz Ożóg, Dyrektor Handlowy ds. sklepów internetowych w Grupie Domex.

Certyfikat „Przyjazny regulamin” przyznawany jest przez serwis e-prawnik.pl – wiodący polski portal prawny oferujący kompendium wiedzy prawnej oraz gwarantujący profesjonalną pomoc prawną online.


Sklep internetowy MegaMarket firmy Domex istnieje od 2006 roku. Powstał w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet.  Firma Domex posiada własne nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe wysokiego składowania o powierzchni ponad 11 000 mkw., dzięki czemu aż 80 % zamówień może zostać zrealizowanych w dniu ich złożenia.  Odpowiednie magazynowanie i profesjonalne przygotowanie towarów do transportu  zapewnia  stuprocentowe bezpieczeństwo wysyłanego sprzętu.

Domex
więcej informacji z Domex / Media Expert