I-Cook Timer – I wszystko jasne

Wiele gospodyń domowych marzy dziś o tym, aby mieć pod ręką I-Cook Timer, ale jeszcze o tym nie wie. To znaczy potrzebują pomocy w kuchni na co dzień, nie tylko od święta i wielkiego dzwonu, tyle że nie zdają sobie sprawy z tego, że ta pomoc wcale nie zajmuje akurat kanapy przed telewizorem, ale czeka na nie w Amice.

Innowacyjna Amica wyszła naprzeciw oczekiwaniom sporej części gospodarstw domowych i wprowadziła w nowej generacji swojego sprzętu rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę w kuchni. Dotyczy to również nowoczesnych piekarników do zabudowy z linii Integra, które zostały wyposażone w programator I-Cook Timer. Wśród nich znajduje się model EBI81074C, obiekt marzeń i westchnień, przedmiot pożądania wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Design Award Honourable Mention 2011. Wart uwagi na pewno jest również model EBI 81074 dostępny w promocji.

I-Cook Timer nie tylko pomoże przygotować ulubione potrawy, ale także podpowie, jakie ustawienia będą do tego najlepsze. Amica stworzyła ten programator z myślą o tych osobach, które same lubią gotować i otwarcie podchodzą do nowości technologicznych, ufając fachowcom. Intuicyjna obsługa i wysoki poziom komunikacji człowieka z urządzeniem to kolejny etap w rozwoju tych urządzeń. I-Cook Timer przybliża nas do wzorca, jaki ma się na myśli, gdy pracując w kuchni, marzy się o idealnym piekarniku. Wtedy sporadyczna pomoc, która bardzo lubi jeść, ale zupełnie nie lubi piec i gotować, okazuje się całkowicie zbędna. Wystarczy, gdy się liczyć na Amikę. Na pewno nie zawiedzie. Miło jest bowiem mieć osobistego asystenta pieczenia, który dostarczy porcję inspiracji.

O zaawansowanym technologicznie, innowacyjnym i designerskim programatorze I-Cook Timer oraz piekarnikach Integra, które zostały w niego wyposażone, można przeczytać na stronie internetowej www.amica.pl. Urządzenia można nawet obejrzeć z każdej strony w wersji 3D (przestrzennej). Po takiej bliskiej znajomości wybór odpowiedniego modelu będzie z pewnością znacznie łatwiejszy.

Na podstawie programatoira I-Cook Timer, zastosowanego w piekarnikach z linii Integra, widać, że kto kupuje Amikę, stawia jednocześnie na innowacyjne, interaktywne rozwiązania. Ma zarazem dostęp do najnowocześniejszej technologii oraz korzysta ze sprzętu, który został wymyślony po to, aby ułatwiać życie. W życiu bowiem liczy się wiele rzeczy. Jedne bardziej, inne mniej – jak to w życiu. Do tych lepszych należą takie, które to życie ułatwiają, jak na przykład wynalazki. Każda wchodząca na rynek generacja sprzętu przynosi ze sobą rozwiązania nieznane w starszych modelach. Taka idea przyświeca właśnie Amice – nowe urządzenie to kolejna innowacja i następny krok na drodze postępu.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)