Syropy Paola Produktem Roku 2012

Linia syropów Paola została wybrana przez konsumentów Produktem Roku 2012 i otrzymała tytuł Wybór Konsumentów. Produkt Roku. Innowacja 2012. Marka Hoopa znalazła się wśród najlepszych produktów FMCG, wskazanych jako najlepsze, w badaniu konsumenckim, przeprowadzonym przez TNS OBOP w styczniu 2012 r.

Linia 12 smaków, w tym 3 letnich (cytryna, pomarańcza i brzoskwinia), zdobyła akceptację 5 tys. konsumentów, którzy wzięli udział w badaniu. Werdykt został ogłoszony 29 marca 2012, podczas uroczystej gali konkursu, w warszawskim Teatrze Kamienica.

Cieszymy się, że nasza marka, która przeszła redeisgn oraz została wzbogacona o nowe smaki, również letnie, spotkała się z sympatią Konsumentów – to dla nas największa nagroda – mówi Anna Zygmunt, Brand Manager Hoop Polska Sp. z o.o.  – Produktu Roku cieszy nas  tym bardziej, że to już kolejny raz, kiedy marka Paola otrzymała ten tytuł.

Produkt Roku to międzynarodowy program marketingowy, który tworzą dwa zasadnicze elementy: wielkie badanie opinii polskich konsumentów na temat nowych lub innowacyjnych produktów FMCG oraz tytuł i logo, którym producenci mogą posługiwać się w reklamach i na opakowaniach produktów uznanych w badaniu za najlepsze w swoich kategoriach. Program ma swoje edycje w wielu krajach na świecie, m.in. we Francji, Izraelu, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Holandii, USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii i Japonii.

Program ten pomaga konsumentom w podjęciu decyzji zakupowej, kupując towar oznakowany logiem Produkt Roku mają gwarancję kupowania sprawdzonego produktu przez reprezentywną grupę konsumentów.


Hoop Polska Sp. z o.o, wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia ponad 600 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola i Jarmark Polski oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu i Rene Novotny – Dyrektor Operacyjny.

HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)